Jsme velice rádi, že jsme k prodeji naší nemovitosti využili služeb pana Ondřeje Kučery. Pokud hledáte slušného, vstřícného, profesionála ve světě realit, tak je to za nás jednoznačné doporučení!
Oceňujeme odborné posouzení naší nemovitosti, znalost dané lokality, příjemné a rychlé jednání. Pana Ondřeje Kučeru doporučujeme jako realitního makléře a profesionála ve svém oboru.
Z mé zkušenosti mohu pana Kučeru, jako realitního makléře jen doporučit, profesionální jednání, ochota, přehled na trhu nemovitostí a velmi dobrá spolupráce. Neváhejte se na něj obrátit.
Dobrý den pane Kučero, děkuji moc. Děláte svou práci moc dobře. Když budu něco mít, určitě to dám Vám. Hezký den!
Velmi profesionální makléř. Od vytvoření skvělé prodejní prezentace, po pečlivé nastudování všech informací k domu, po perfektní asistenci při předání (vč. klíče na otevření dvířek k elektroměru). Moc ho doporučuji každému, kdo zvažuje tento typ služby.
Spolupráce v dnešní covidové době byla příkladná... Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za velice příjemnou spolupráci a doufám, že někdy v budoucnu využiji znovu Vaše služby.
Děkujeme moc Ondřeji, jak už jsem Vám několikrát psal... Poskytnul jste perfektní servis a nebojte se nás použít kdykoliv jako referenci. Jsem tak rád, že jsme narazili na Vás a že Váš přístup ke klientum je tak profesionální. S pozdravem JZ
Dobrý den, mockrát děkuji. Perfektní práce, musím Vás pochválit :) a určitě si ukládám Vaše číslo. Naprostá profesionalita.
Děkujeme Vám za Vaši práci, ochotu, trpělivost i pochopení. Věřili jsme Vám, že dům se úspěšně prodá i když to nebylo jednoduché. I přes všechny zádrhely a spoustu zájemců, jste vždy jednal slušně a poctivě. Nechť Vám tyto vlastnosti zůstanou. S díky
Pana Kučeru mohu 100% doporučit. Prodal mi byt v Praze velmi rychle. Se vším mi poradil, případně i zařídil. Byla s ním velmi dobrá komunikace. Je to opravdový profesionál. Pokud v budoucnu budu někdy já nebo moje rodina prodávat nemovitost, tak jedině přes pana Kučeru, kterému stoprocentně důvěřuji.
Dobrý den, ještě jednou díky za hladký a profesionální průběh celé akce.
Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše precizní služby a velice profesionální práci.
Ondřeji, chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat za Vaši práci. Je moc fajn vidět, že jsou mezi námi ještě lidé kteří dělají svoji práci tak dobře a s vášní. Přejeme vše dobré.
Jsem interiérová designérka a od té doby, co jsem s Ondřejem poprvé spolupracovala, bych neměnila. Je velmi spolehlivý, slušný a naprosto kompetentní. Jeho vystupovaní je velice profesionalní. Ať prodej, koupě či pronájem, vždy k mé nejvyšší spokojenosti a hlavně vše rychle. Jeho výborny smysl pro estetiku, což dokazuje i jeho osobní styling, nám společnou práci a domluvu značně ulehčuje. Vždy se na spolupráci s ním moc těším!

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení