Kladno - město sportu
09. 11. 2023

Kladno - město sportu

Už jste navštívili mistrovství světa v boulderingu, atletický mítink nebo hokejové zápasy české extraligy Kladno Knights?Nechte se strhnout sportovním nadšením města Kladna a vyrazte na výlet za sportem. 

Atletika, hokej, fotbal, běžecké maratony, kolo anebo lezení, takové sporty patří mezi ty nepopulárnější ve městě Kladno. Dokonce se říká, že pokud se přestěhujete do Kladna, stane se z vás buď sportovec, nebo zapálený fanoušek některého z místních sportovních klubů. Ještě aby ne, město Kladnoaktivně podporuje sportovní kluby, spolupracuje na sportovních závodech a doprovodných sportovních událostí, takže každý víkend najdete v Kladně událost, kam vyrazit za sportem. Vždy najdete někoho, koho křikem povzbuzovat, s kým si přiťuknout, a s kým se dohadovat, zda měl hráč dostat červenou nebo ne. 

Pokud jste aktivním milovníkem sportu, pak se můžete přidat do některého z místních klubů a také do něj zapsat i vaše děti. Mládežnický tým má i známý hokejový Kladno Knights a pokud máte zájem o něco netradičního, najdete i jezdecké kluby nebo bojové sporty.

Mimochodem věděli jste, že jeden z nejprestižnějších atletických závodů v hodu koulí v České republice, se koná právě v Kladně? Kterému klubu v Kladně nejvíc fandíte? A máte oblíbenou hospodu, kde se nejlépe zapíjí vítězství?

A jestli uvažujete o stěhování se do Kladna, mám pro Vás nabídku prodeje domů přímo v centru města. Dokonce činžovních domů, malých i velkých, které se dají přizpůsobit k bydlení i podnikání. Případně Vám je nabízím i jako skvělou a stabilní investici se spokojenými nájemníky.

Mrkněte na www.DomyKladno.cz, kde se dozvíte více.

Ondřej Kučera
Autor: Ondřej Kučera

Dveře do světa realit jsem otevřel před 13 lety…

Jak to tak bývá, začátky rozhodně nebyly jednoduché, ale bylo to důležité období mého profesního i osobního života. Věděl jsem, že pokud budu svou práci odvádět kvalitně a svědomitě, tak mám slušnou možnost na poctivý úspěch.

Velice důležitá je pro mě důvěra, empatie a spokojenost klienta. Pro nás realitní makléře je obchod s nemovitostmi denní chléb, ale pro klienty většinou velká životní událost a já jsem opravdu šťastný, když klientům mohu v této etapě pomáhat!

Při samotné práci využívám nejmodernějších trendů a způsobů prezentace (videoprohlídky, 3D scan, grafické půdorysy, profi fotografie), ale především mi záleží na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Mám báječnou ženu a dva syny, kterým věnuji téměř všechen volný čas. Nejraději relaxuji v přírodě, a to v jakémkoliv ročním období :)

Pokud Vám mohu být nápomocen, neváhejte se na mě obrátit.

Ondřej Kučera
osobní realitní makléř

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení