Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Hurbanova

Světlý byt 2+kk s velkou lodžií, 51 m², připravený k rekonstrukci, osobní vlastnictví

 

in English below

Popis nemovitosti

Představuji Vám byt v osobním vlastnictví, dispozičně řešený jako 2+kk s velkou lodžií a celkovou výměrou 51 m². Je ve čtvrtém patře velmi dobře udržovaného panelového domu s několika novými výtahy v ulici Hurbanova 1305/11, Praha 4, Krč.

Byt je připravený ke kompletní rekonstrukci. Má velký obývací pokoj 19,5 m² se vstupem na jižně orientovanou lodžii 7 m² s pěkným výhledem nad korunami stromů. Ložnice je neprůchozí. V předsíni a na chodbě bytu je prostor pro vestavěné skříně a kuchyňský kout. V koupelně je vana a toaleta. K bytu náleží sklepní kóje 2,2 m² v suterénu domu.

Nabízí se praktické propojení obývacího pokoje s chodbou bytu. Tím se zvětší celý obývací prostor s kuchyní. Návrhy mohu poslat, eventuálně doporučuji i možnost nezávazné konzultace s odbornou stavební společností, která se zaměřuje na rekonstrukce na klíč dle představ.

Dům má dva vchody přístupné přes čip. Společnou chodbou s kamerovým systémem dojdete k jednomu z výtahů a vyjedete do třetí patra. Odtud vyjdete o patro výš přes schodiště přímo do bytu.

Jde o unikátní panelový dům v zelené části hlavního města. Má energetický štítek třídy B, takže je velmi úsporný. Je perfektně udržovaný s novou elektroinstalací, včetně domovních telefonů a zvonků. Má nové výtahy a vstupní dveře, zrekonstruovanou střechu a jižní fasádu. Společenství vlastníků skvěle hospodaří a o dům se stará s veškerou péčí. K dispozici je i společná kočárkárna.

Přímo u domu a v jeho okolí jsou vzrostlé stromy a celá čtvrť budí dojem jednoho velkého parku. Kousek jsou veškeré nákupní možnosti a velmi dobrá dopravní obslužnost. Autobusová zastávka dvě minuty chůzí od domu. Na metro Kačerov za dalších 5 minut autobusem. Blízko je i Jižní spojka a výpadovka Vídeňská.  V okolí je Thomayerova nemocnice a IKEM, ale také rozsáhlý Krčský les.

Díky nízkým poplatkům můžete ušetřit, ať už byt pronajímáte, nebo v něm bydlíte.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera
osobní realitní makléř 

REZERVACE

Videoprohlídka

3D scan

Bright 2+kk apartment with a large balcony, 51 m2, ready for reconstruction, personal ownership

I present to you an apartment in personal ownership, laid out as 2+kk with a large balcony and a total area of 51 m². It is on the fourth floor of a very well-maintained panel building with several new elevators at Hurbanova Street 1305/11, Prague 4, Krč.

The apartment is ready for complete reconstruction. It has a large living room of 19.5 m² with access to a south-facing loggia of 7 m² with a nice view over the treetops. The bedroom is separate. There is space for built-in wardrobes and a kitchenette in the hallway of the apartment. The bathroom has a bathtub and a toilet. The cellar 2.2 m² is in the basement of the house.

There is a practical connection between the living room and the hallway of the apartment. This will increase the entire living area with the kitchen. I can send the proposals and also recommend the option of a consultation with a professional construction company that focuses on reconstructions according to your ideas on key.

The house has two entrances accessible via chip. You can go to one of the elevators through a common hall with a camera system and go up to the third floor. From there you go one floor higher by the stairs directly to the apartment.

It is a unique panel house in a green part of the capital city. It has a class B energy label, so it is very economical. It is perfectly maintained with new wiring, including house phones and doorbells. It has new elevators and entrance doors, a renovated roof and south facade. The community of owners takes great care of the house. There is also a shared pram shed.

There are mature trees next to the house and in its surroundings, and the whole neighborhood gives the impression of one big park. All shopping options and very good transport services are a short distance away. The bus stop is a two-minute walk from the house. Kačerov metro station in another 5 minutes by bus. The Jižní spojka and the Viennese drop-off street are also nearby. Nearby is the Thomayer hospital and IKEM, but also the extensive Krčský les.

Thanks to low fees, you can save, whether you rent an apartment or live in it.

I am at your disposal for further information.

Ondřej Kučera
personal real estate agent

 RESERVATION

Kontakt:

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF