Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nemovitost Školní

Klidná a pohodová nemovitost v Braníku na prodej, ulice Školní

 

in English below

Popis nemovitosti

Představujeme Vám prodej unikátního nebytového prostoru s možností víceúčelového využití. Nachází se v ulici Školní, atraktivní pražské čtvrti Braník. Nabízí příjemný klid pro práci, studium a odpočinek. Dispozičně je rozdělený na hlavní místnost s kuchyní a se vstupem na slunnou terasu. Dále má koupelnu s vanou a toaletou a prostornou komoru. To vše o celkové ploše 46m2. Na celé střeše domu je společná terasa s krásným otevřeným výhledem do okolí. Za domem je společná zahrada. K dispozici jsou také velké sklepní prostory.

V interiéru je nová plovoucí podlaha s novou stěrkou a na venkovní terase nová dřevěná krytina. V koupelně je mozaikové obložení a v komoře nová keramická dlažba. Jednotka má 19,1m2 s výhradním užíváním další místnosti 15,1m2 a výhradním užíváním terasy 12m2, která je ideální například ke grilování, pěstování květin a bylinek, relaxaci a odpočinku. Orientace je západní do klidného a otevřeného vnitrobloku, za kterým je po dohodě možnost soukromého parkování.

Cihlový dům s výtahem prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010 s novou střešní terasou a kamerovým systémem u vchodu i na zahradě, která byla také renovována v roce 2021. Od domu se za pět minut chůzí dostanete na autobusovou zastávku (U Staré pošty) a do deseti minut na zastávku tramvaje (Přístaviště). V okolí jsou veškeré obchody, služby a oblíbené podniky, jako například kavárna Periferie, oblíbené Řeznictví Branická, Zmrzlinárna Braník, nebo tanková Plzeň pár metrů od domu v Restauraci Trezor. Za zmínku jistě také stojí Branické skály, Dobeška, stezka u řeky, sportovní areál Hamr a bazén v Podolí. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

REZERVOVÁNO

Videoprohlídka

3D scan

Quiet and relaxing property for sale in Braník, Školní street

We present the sale of a unique non-residential space with the possibility of multi-purpose use. It is located in Školní Street, the attractive district of Prague Braník. It offers a pleasant calm for work, study and relaxation. The layout is divided into a main room with kitchen and access to a sunny terrace. It also has a bathroom with bath and toilet and a spacious storage room. All this with a total area of ​​46 square meters. There is a common terrace on the whole roof of the house with a beautiful open view of the surroundings. Behind the house is a shared garden. There are also large cellars.

In the interior there is a new floating floor with and a new wooden covering on the outdoor terrace. The bathroom has mosaic paneling and new ceramic tiles in the chamber. The unit has 19.1 sqm with the exclusive use of another room 15.1 sqm and the exclusive use of a terrace of 12 sqm, which is ideal for grilling, growing flowers and herbs, relaxation and rest. Orientation is western to a quiet and open courtyard, behind which there is the possibility of private parking.

The brick house with elevator was completely renovated in 2010 with a new roof terrace and CCTV system at the entrance and in the garden, which was also renovated in 2021. From the house you can walk to the bus stop in five minutes (U Staré posty) and ten minutes to the tram stop (Přístaviště). In the vicinity there are all the shops and services, such as the Periferie café, the popular Branická Butchery, the Braník Ice Cream Parlor, or the pilsen beer tankhouse a few meters from the house in the Trezor Restaurant. Also worth mentioning Branické skály, Dobeška, the trail by the river, the Hamr sports complex and the swimming pool in Podolí. We recommend a personal tour. Do not hesitate to contact us for more information.

RESERVED

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF