Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt na Halasově náměstí

Světlý a prakticky řešený byt 1+kk s krásným a otevřeným výhledem na Brno

Popis nemovitosti

V oblíbené čtvrti Brna Lesná, na Halasově náměstí, nabízíme prodej světlého a prakticky řešeného jednopokojového bytu s kuchyňským koutem, předsíní, koupelnou a sklepní kójí. Vše o celkové výměře 23,4m² se nachází v 9. podlaží zrekonstruovaného panelového domu se dvěma výtahy. Byt je v udržovaném stavu s plastovými okny a žaluziemi, orientovanými na západ s krásným a otevřeným výhledem na Brno. Na podlahách jsou původní parkety překryté kobercem.

V prezentaci jsou uvedené fotografie pouze domu a výhledů. Respektujeme soukromí nájemníka a nezveřejňujeme interiér s osobními věcmi. V případě zájmu můžu zaslat více, nebo osobně ukáži na prohlídce. V bytě dlouhodobě bydlí slušná a spokojená nájemnice za tržní nájemné, která v nájmu může pokračovat dále, nebo je možné kdykoliv nájemní smlouvu ukončit. Je tam přes deset let a prakticky se nemusíte o nic starat. Díky nízkým poplatkům jde o zajímavou investici.

V domě jsou k dispozici další společné prostory, jako je společná lodžie na patře, prádelna, sušárna, kolárna a kočárkárna. Dům je ve skvělém stavu s energetickou náročností třídy C – úsporná. Společenství vlastníků v domě funguje příkladně.

V okolí najdete vše potřebné pro každodenní potřebu. Hned za domem je supermarket, sportovní centrum s plaveckým bazénem, poliklinika s lékárnou, spousta zeleně a parků. Skvělá dopravní dostupnost autem i MHD, minutu chůzí od domu je tramvajová zastávka.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo bližší informace k bytu, neváhejte mě kontaktovat.

PŘEDÁNO

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF