Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Českomoravská

Prodej prakticky řešeného bytu 2+kk, 50m² s velkým balkonem

 

in English below

Popis nemovitosti

Prodej bytu v osobním vlastnictví v ulici Českomoravská 1181/21, Praha 9, Libeň. Světlý a prakticky řešený byt 2+kk s balkonem o celkové výměře 50, se nachází ve druhém nadzemním podlaží novostavby s výtahem z roku 2005. Byt má samostatnou ložnici, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a vstupem na balkon 7,6, předsíň s velkou vestavěnou skříní, koupelnu s rohovou vanou a toaletou. K bytu náleží sklepní kóje 3. Parkování je možné na soukromém parkovišti u domu, které patří pouze společenství vlastníků celého domu.

Dům je v perfektním stavu s energetickou náročností třídy B - velmi úsporná. Díky dobrému hospodaření společenství vlastníků jsou nízké poplatky na bydlení, takže je dům vhodný i na investici k následnému pronájmu.

Perfektní dopravní dostupnost autem a MHD. Tramvajová zastávka hned u domu, za sedm minut chůzí na vlakovou stanici Praha-Libeň, za deset minut chůzí na metro Českomoravská. V okolí je vše potřebné. Obchodní centrum Harfa, veškeré obchody a služby, nemocnice s poliklinikou, O2 Aréna, dobré restaurace, park Podviní, sportovní centrum, venkovní posilovna hned u domu.

Byt je ideální pro samostatné bydlení, nebo pro pár. Možnost financování hypotékou, se kterou Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Doporučujeme osobní prohlídku.

 

PRODÁNO

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Practically designed apartment 2+kk, 50 sgm with large balcony for sale

Apartment for sale in private ownership in the street of Českomoravská 1181/21, Prague 9, Libeň. Bright and practically designed apartment 2 + kk with balcony of a total area of 50 sqm, located on the second floor of a new building with elevator from 2005. The apartment has a separate bedroom, living room with kitchenette and access to the balcony of 7.6 sqm, hallway with a large built-in wardrobe, bathroom with a corner bath and toilet. The apartment has a cellar of 3 sqm. Parking is possible in the private parking lot by the house, which belongs exclusively to the community of owners of the whole building.
The house is in perfect condition with energy efficiency class B - very economical. Thanks to the good management of the owners' association, the housing fees are low, so the house is also suitable for investment for subsequent renting.
Perfect accessibility by car and public transport. Tram stop right next to the house, seven minutes walk to the train station Prague-Libeň, ten minutes walk to the metro Českomoravská. Everything you need is nearby. Shopping center Harfa, all shops and services, hospital with polyclinic, O2 Arena, good restaurants, park Podviní, sports center, outdoor gym right next to the house.
The apartment is ideal for single living or for a couple. Possibility of mortgage financing, which we will be happy to help you with. For more information please contact us. We recommend a personal tour.

SOLD

 

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

 

Kontaktní formulář