Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek RADONICE

Rovný stavební pozemek 928m² v obci Radonice u Prahy.

 

PRODÁNO.

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku v ulici Kaštanová, obec Radonice u Prahy. Rovný pozemek o celkové výměře 928m² se nachází v nové zástavbě rodinných domů. K pozemku jsou dovedené veškeré inženýrské sítě - voda, kanalizace, elektřina, plyn, optický kabel. Z ulice je přizpůsobený chodník pro nájezd na pozemek.

Jde o obytnou zónu s ohledem na chodce, cyklisty a dětské hry. To vše i díky nové základní škole, která je hned naproti. V obci najdete veškerou vybavenost, ideální pro rodinný život. Na náměstí je obecní dům a supermarket. V blízkosti je sportovní centrum s tenisovou školou, jízdárna, zoopark, fotbalové hřiště, cyklostezky, obecní úřad, restaurace, zahradnictví, skatepark s rybníčkem, dětská hřiště, rodinný park Amerika s divadelním atriem, dětskými prolézačkami, kde v zimě uměle zasněžují kopec pro sáňkování, a na jaře konají rybářské soutěže. Mezi další společenské akce stojí za zmínku pálení čarodějnic, dětský den, radonické posvícení a rozsvícení vánočního stromku.

Jedná se o atraktivní lokalitu v těsné blízkosti Prahy se skvělou dopravní dostupností autem i autobusem. Zastávka je vzdálena pět minut chůzí od pozemku a na Černém mostě jste za dalších deset minut jízdy. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Máme připravený přehled regulativ ohledně možnosti výstavby rodinných domů v této lokalitě, který rádi pošleme pro lepší představu a plánování výstavby.

PRODÁNO

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

 

Ondřej Kučera

Dveře do světa realit jsem otevřel před 12 lety...
 
Jak to tak bývá, začátky rozhodně nebyly jednoduché, ale bylo to důležité období mého profesního i osobního života. Věděl jsem, že pokud budu svou práci odvádět kvalitně a svědomitě, tak mám slušnou možnost na poctivý úspěch.
 
Velice důležitá je pro mě důvěra, empatie a spokojenost klienta. Pro nás realitní makléře je obchod s nemovitostmi denní chléb, ale pro klienty většinou velká životní událost a já jsem opravdu šťastný, když klientům mohu v této etapě pomáhat, ideálně s dobrým koncem.
 
Při samotné práci využívám nejmodernějších trendů a způsobů prezentace (videoprohlídky, 3D scan, grafické půdorysy, profi fotografie), ale především mi záleží na individuálním přístupu ke každému klientovi.
 
Mám báječnou ženu a malého syna, kterým věnuji téměř všechen volný čas. Nejraději relaxuji v přírodě, a to v jakémkoliv ročním období.
 
Pokud Vám mohu být nápomocen, tak se na mě neváhejte obrátit.
 
Ondřej Kučera
osobní realitní makléř


Ondřej Kučera

Kontaktní formulář