Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Kbely

Komfortní bydlení v novém rodinném domě 5+kk s terasou,

zahradou a parkováním v klidné ulici Zamašská,

Praha 9, Kbely.

 

in English below

 

Popis nemovitosti

JEDEN DŮM

Poslední dům v nabídce. Komfortní bydlení v novém rodinném domě 5+kk s terasou, zahradou a parkováním v klidné ulici Zamašská, Praha 9, Kbely.
V moderním a prakticky řešeném domě najdete 126m² vnitřní podlahové plochy ve dvou podlažích. K tomu je před domem vlastní stání až pro tři vozy. Okolo domu je rovná zahrada, která navazuje na venkovní terasu s plochou 15m². Přízemí nabízí prostorný obývací pokoj, který má dohromady s částečně odděleným kuchyňským koutem 43m². Dále je zde centrální chodba se vstupy do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, prádelny a technické místnosti s tepelným čerpadlem. V prvním patře je hala se stropním oknem, které dodává dostatek přirozeného světla do domu. Z haly jsou vstupy do čtyř samostatných ložnic, druhé koupelny s vanou a další toaletou a do oddělené velké šatny. To vše se nachází na pozemku s celkovou výměrou 297m².
Nízkoenergetická budova je nadstandardně technicky vybavená. Po celém domě je podlahové topení s individuálním ovládáním v každé místnosti. To je zajištěno tepelným čerpadlem voda-vzduch s možností napojení na mobilní telefon přes aplikaci Aquarea smart cloud. Uvnitř je instalovaný zabezpečovací systém Jablotron. Všechna okna s izolačním trojsklem mají zatemňovací předokenní rolety. Dle průkazu energetické náročnosti budovy jde o objekt s téměř nulovou spotřebou energie. Na zahradě je jímka na dešťovou vodu s objemem 5000 litrů. Koupelny jsou vybaveny kvalitními keramickými obklady a značkovou sanitou. Stejně tak jsou značková okna a dveře po celém domě. Podlahy jsou převážně vinylové. V každém podlaží je nástěnný tablet napojený na domovní zvonek s kamerou. Další možností do budoucna je případná instalace fotovoltaických panelů na rovné střeše.
Jde o výjimečné bydlení na konci slepé ulice v krásné lokalitě pražské části Kbely se skvělou dopravní dostupností autem, autobusem i vlakem, který je vzdálený patnáct minut chůzí od domu. V okolí je vše potřebné pro kvalitní rodinné bydlení mateřská a základní škola, obchody a služby pro každodenní využití, oblíbené restaurace, poliklinika, knihovna, Centrální park se psím hřištěm a skautskou klubovnou, venkovní posilovny, cyklo a inline stezky, lesopark Letňany se singltrail a mnoho dalšího.
Ačkoliv už je v domě vše hotové, tak novostavba nabízí jedinečnou šanci si vše vybavit dle vlastních představ. Více informací Vám rád sdělím na uvedených kontaktech, nebo ideálně osobně na prohlídce.


Poznámka k prezentaci:

Video prohlídka a 3D scan jsou pro vedlejší dům, který je již pod rezervací, ale je zrcadlově obrácený.

 

CENA 17 400 000 Kč

 

 

 

DVA DOMY

Komfortní bydlení v novém vícegeneračním rodinném dvojdomě 2 x 5+kk s terasou, zahradou a parkováním v klidné ulici Zamašská, Praha 9, Kbely.

V moderním a prakticky řešeném dvojdomě najdete 252m² vnitřní podlahové plochy ve dvou podlažích. K tomu je před domem vlastní stání až pro šest vozů. Okolo domu je rovná zahrada, která navazuje na venkovní terasu s plochou 30m². Přízemí nabízí dva prostorné obývací pokoje, z nichž každý má s částečně odděleným kuchyňským koutem 43m². Dále jsou zde centrální chodby se vstupy do koupelen se sprchovými kouty a toaletami, prádelen a technických místností s tepelnými čerpadly. V prvních patrech jsou dvě haly se stropními okny, které dodávají dostatek přirozeného světla do domů. Z každé haly jsou vstupy do čtyř samostatných ložnic (celkem osm ložnic), druhých koupelen s vanou a další toaletou a do oddělené velké šatny. To vše se nachází na pozemku s celkovou výměrou 567m².

Nízkoenergetická budova je nadstandardně technicky vybavená. Po celém domě je podlahové topení s individuálním ovládáním v každé místnosti. To je zajištěno tepelným čerpadlem voda-vzduch s možností napojení na mobilní telefon přes aplikaci Aquarea smart cloud. Uvnitř je instalovaný zabezpečovací systém Jablotron. Všechna okna s izolačním trojsklem mají zatemňovací předokenní rolety. Dle průkazu energetické náročnosti budovy jde o objekt s téměř nulovou spotřebou energie. Na zahradě jsou dvě jímky na dešťovou vodu, každá s objemem 5000 litrů. Koupelny jsou vybaveny kvalitními keramickými obklady a značkovou sanitou. Stejně tak jsou značková okna a dveře po celém domě. Podlahy jsou převážně vinylové. V každém podlaží je nástěnný tablet napojený na domovní zvonek s kamerou. Další možností do budoucna je případná instalace fotovoltaických panelů na rovné střeše.

Jde o výjimečné bydlení na konci slepé ulice v krásné lokalitě pražské části Kbely se skvělou dopravní dostupností autem, autobusem i vlakem, který je vzdálený patnáct minut chůzí od domu. V okolí je vše potřebné pro kvalitní rodinné bydlení – mateřská a základní škola, obchody a služby pro každodenní využití, oblíbené restaurace, poliklinika, knihovna, Centrální park se psím hřištěm a skautskou klubovnou, venkovní posilovny, cyklo a inline stezky, lesopark Letňany se singltrail a mnoho dalšího.

Možnost koupě i jen jednoho domu s pozemkem 270m², nebo 297m². Ačkoliv už je v domě vše hotové, tak novostavba nabízí jedinečnou šanci si vše vybavit dle vlastních představ. Více informací Vám rád sdělím na uvedených kontaktech, nebo ideálně osobně na prohlídce.

 

NABÍDKA UŽ NENÍ AKTUÁLNÍ - JEDEN Z DOMŮ REZERVOVÁN

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

English

ONE HOUSE

Comfortable living in a new family house 5+kk with terrace, garden and parking in a quiet street Zamašská, Prague 9, Kbely.

In a modern and practically designed house you will find 126 sqm of internal floor space on two floors. In addition, there is a separate parking space for up to three cars in front of the house. Around the house there is a flat garden, which connects to the outdoor terrace with an area of ​​15 sqm. The ground floor offers a spacious living room, which together with a partially separated kitchenette has 43 square meters. There is also a central hallway with entrances to the bathroom with shower and toilet, laundry room and utility room with heat pump. On the first floor there is a hall with a skylight, which adds enough natural light to the house. From the hall there are entrances to four separate bedrooms, a second bathroom with a bath and another toilet and a separate large dressing room. All this is located on a plot with a total area of ​​270 square meters.

The low-energy building is technically equipped above standard. There is underfloor heating throughout the house with individual control in each room. This is ensured by a water-air heat pump with the possibility of connection to a mobile phone via the Aquarea smart cloud application. The Jablotron security system is installed inside. All windows with insulating triple glazing have blackout blinds. According to the certificate of energy performance of the building, it is a building with almost zero energy consumption. In the garden there is a rainwater sump with a volume of 5000 liters. The bathrooms are equipped with quality ceramic tiles and branded sanitary ware. There are also branded windows and doors throughout the house. The floors are mostly vinyl. On each floor there is a wall tablet connected to a doorbell with a camera. Another option for the future is the possibility of installing photovoltaic panels on a flat roof.

It is an exceptional living at the end of a dead end street in a beautiful location of Prague's Kbely district with excellent transport accessibility by car, bus and train, which is a fifteen minute walk from the house. In the vicinity there is everything you need for quality family living - kindergarten and primary school, shops and services for everyday use, popular restaurants, clinic, library, Central Park with a dog playground and scout clubhouse, outdoor gyms, bike and inline trails, forest park Letňany with single track and much more.

We also have the same adjacent family house for sale with a larger plot of 297 sqm. Possibility to buy both houses together for ideal multi-generational living. Although everything is ready in the house, the new building offers a unique chance to equip everything according to your own ideas. I will be happy to provide you with more information at the contacts listed, or ideally in person at the tour.

 

TWO HOUSES

Comfortable living in a new multi-generation family semi-detached house 2 x 5+kk with terrace, garden and parking in a quiet street Zamašská, Prague 9, Kbely.

In a modern and practically designed semi-detached house you will find 252 sqm of internal floor space on two floors. In addition, there is a separate parking space for up to six cars in front of the house. Around the house there is a flat garden, which connects to the outdoor terrace with an area of ​​30 square meters. The ground floor offers two spacious living rooms, each with a partially separated kitchenette of 43 square meters. There are also central corridors with entrances to bathrooms with showers and toilets, laundries and utility rooms with heat pumps. On the first floors there are two halls with skylights, which supply enough natural light to the houses. From each hall there are entrances to four separate bedrooms (a total of eight bedrooms), second bathrooms with a bath and another toilet and a separate large cloakroom. All this is located on a plot with a total area of ​​567 square meters.

The low-energy building is technically equipped above standard. There is underfloor heating throughout the house with individual control in each room. This is ensured by a water-air heat pump with the possibility of connection to a mobile phone via the Aquarea smart cloud application. The Jablotron security system is installed inside. All windows with insulating triple glazing have blackout blinds. According to the certificate of energy performance of the building, it is a building with almost zero energy consumption. There are two rainwater tanks in the garden, each with a volume of 5,000 liters. The bathrooms are equipped with quality ceramic tiles and branded sanitary ware. There are also branded windows and doors throughout the house. The floors are mostly vinyl. On each floor there is a wall tablet connected to a doorbell with a camera. Another option for the future is the possibility of installing photovoltaic panels on a flat roof.

It is an exceptional living at the end of a dead end street in a beautiful location of Prague's Kbely district with excellent transport accessibility by car, bus and train, which is a fifteen minute walk from the house. In the vicinity there is everything you need for quality family living - kindergarten and primary school, shops and services for everyday use, popular restaurants, clinic, library, Central Park with dog playground and scout clubhouse, outdoor gyms, bike and inline trails, forest park Letňany with single track and much more.

Possibility to buy even one house with a plot of 270sqm or 297sqm. Although everything is ready in the house, the new building offers a unique chance to equip everything according to your own ideas. I will be happy to provide you with more information at the contacts listed, or ideally in person at the tour.

 

THE OFFER IS NO LONGER CURRENT - ONE OF THE HOUSES IS RESERVED

 

 

Kontakt

Kontaktní formulář