Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rezidence Nad Vltavou

Nadstandardní byt 3+kk s terasou, s vlastní garáží a výhledem na Vltavu

 

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Bydlet u Vltavy, mít z postele výhled na Pražský hrad a užívat si komfortu privátní rezidence. Takové kvality nabízí bydlení v bezbariérové Rezidenci Nad Vltavou, která se nachází v moderní čtvrti pražských Holešovic. Bytový areál v blízkosti centra Prahy, kousek od stanice metra Vltavská, nabízí luxusně zařízené byty s téměř 360 stupňovým výhledem na Prahu.

Nadstandardně vybavený byt 3+kk s terasou o celkové výměře 101,3 m² má svou vlastní garáž, garážové stání a sklep. Samotný byt o podlahové ploše 90 m² nabízí velký 38 m² obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a jídelnou, neprůchozí ložnici a druhý pokoj, vhodný pro děti, či jako pracovnu. V koupelně je vana a dvě umyvadla. Toaleta je samostatně. Z centrální chodby je také přístup do technické místnosti s pračkou a sušičkou. Z obývacího pokoje je vstup na 11 m² terasu s otevřeným výhledem na řeku a na panorama Karlína a Žižkovské věže. Terasa je zpřístupněná z obývacího pokoje přes velká dřevěná francouzská okna se stínící elektricky poháněnou roletou. Ostatní okna také disponují elektro přípravou pro dodatečné osazení venkovních rolet. V teplejších dnech je k dispozici klimatizace ve všech místnostech. Byt je moderně zařízený kvalitní kuchyňskou linkou Katalpa se spotřebiči AEG a sanitou Franke, podlahy tvoří třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha, v koupelně a na toaletě jsou velkoformátové dlaždice, vstupní dveře jsou bezpečností s domácím videotelefonem.

Design interiéru je navržený tak, abyste se v bytě cítili co možná nejpohodlněji. Kvalitní přírodní materiály, hodně přirozeného světla z velkých dřevěných oken s výhledem do dalekého okolí. Jedinečnost tohoto bytu je také v jeho lokalitě, díky které jste za chvíli v centru města a zároveň v přírodě. Hned v blízkosti domu vede cyklostezka podél Vltavy, která vybízí ke sportovním aktivitám, běhu, jízdě na kole či na kolečkových bruslích. Pár metrů od domu se nachází několik oblíbených kaváren, vyhlášených restaurací, divadel nebo tanečních a sportovních sálů. Okolní lokalita je atraktivní jak pro mladé lidi, kteří chtějí žít aktivním společenským životem, tak pro rodiny s dětmi. Najdete zde školy i školky a veškeré služby každodenní potřeby.

Jedná se o unikátní nemovitost, kterou v Praze jen tak nenajdete, a to díky výhledu z terasy na řeku a z ložnice na Pražský hrad, nebo vlastní garáži v domě společně s garážovým stáním a se sklepem. To je ideální komfort v atraktivní lokalitě.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo bližší informace k bytu, neváhejte mě kontaktovat.

 

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

 

PŘEDÁNO

Videoprohlídka

3D scan

Superior apartment 3+kk with a terrace, with its own garage and a view of the Vltava

Are you a lover of nature, outstanding views, sunny spaces, and Prague? If so, read about Residence Nad Vltavou, Residence Above the Vltava.

 

Live by the Vltava and enjoy a view of Prague Castle from your bed and the comfort of a private residence. Such qualities are offered by living in the barrier-free Residence Nad Vltavou located in the modern district of Prague's Holešovice. This residential complex near the center of Prague, a short distance from the Vltavská metro station, offers luxuriously furnished apartments with an almost 360-degree view of Prague.

 

The above-standard equipped 3+kk apartment with a terrace with a total area of 101.3 m² has a garage cellar and a parking slot. The apartment, with a floor area of 90 m², offers a large 38 m² living room connected to a kitchenette and dining room, a separate bedroom, and a second room, suitable for children or as a study. The bathroom has a bathtub and two sinks. The toilet is separate. There is also access to a utility room with a washing machine and dryer from the central corridor. The 11 m² terrace with an open view of the river and the panorama of Karlín and Žižkov Tower is accessible from the living room. The terrace is accessed through large wooden French windows with electrically operated blinds. The other windows also have electrical preparation for the additional installation of external blinds. On warmer days, air conditioning is available in all rooms. The apartment is modernly furnished with a high-quality Katalpa kitchen with AEG and Franke appliances, the floors are a three-layer wooden floating floor, and there are large-format tiles in the bathroom and the toilet. The entrance of the flat is highly safe. There is a safety door and security videophone.

 

The interior design is to make you feel as comfortable as possible. The flat is ecqupted by quality natural materials. You can find there also lot of natural light from large wooden windows facing nature. The uniqueness of this apartment is also in its location. You are close to the city center and at the same time in a calm enviroment. A cycle path along the Vltava River runs near the house and encourages sports activities such as running, cycling, or roller skating. There are several popular cafes, famous restaurants, theaters, and dance and sports halls just a few meters from the house. The surrounding area is attractive both for young people who want to live an active social life and for families with children. You can find variety of schools and kindergartens and all the services for daily needs.

 

Such a unique property such as Residence Nad Vltavou you will not find in Prague. Thanks to the view from the terrace to the river and from the bedroom to Prague Castle, or the own garage in the house together with a parking slot and a cellar. This is ideal comfort in an attractive and living location.

 

If you are interested in a tour or more information about the apartment, do not hesitate to contact me.

 

Ondřej Kučera

personal real estate agent

 

HANDED OVER

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF