Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem rodinného domu v Nuslích

Prostorný moderní rodinný dům s garáží 500 m² a se zahradou 350 m²

 

 

in English below

Popis nemovitosti

V klidné části pražských Nuslí nabízíme v ulici Na Květnici pronájem moderního rodinného domu. Je rozdělený do čtyř podlaží a dispozičně řešený jako 7+kk se střešní soukromou terasou, dvojgaráží, saunou, posilovnou a úložnými prostory, o celkové užitné ploše 500 m². K tomu zahrada s výměrou 350 m².

V posledním podlaží je velká sluneční terasa se sprchou. Nabízí dostatek soukromí a klidu s krásným výhledem.

Ve druhém podlaží jsou tři samostatné ložnice, jedna z nich s balkonem a dvě s vestavěnými zrcadlovými skříněmi. Přes chodbu s galerií se jde do koupelny s rohovou masážní vanou a toaletou. Druhá samostatná toaleta je hned vedle.

V prvním podlaží je prostorný obývací pokoj s krbem, který je propojený s horní galerií. Částečně oddělený a plně vybavený kuchyňský kout s technickou místností na pračku a sušičku. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. K tomu samostatný pokoj, ideální jako pracovna. Z obývacího pokoje je vstup na rovnou zahradu se vzrostlými stromy a zahradním domkem. Přes chodbu je za domem velká místnost, která lze využít jako herna pro děti, nebo showroom.

V suterénu domu je sauna s parní sprchou a toaletou. Úložné prostory, určené pro případnou posilovnu a malá garsonka s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, kde se nachází sprchový kout a toaleta. K tomu dvojgaráž s dálkovým ovládáním a pojezdovou bránou na pozemek.

Výborná dopravní dostupnost autem i MHD, za deset minut chůzí na metro, tramvajová a autobusová zastávka v dosahu pěti minut. V okolí je vše potřebné pro každodenní potřeby, veškeré obchody a služby, potraviny, oblíbené kavárny, vyhlášené restaurace, parky, dětská hřiště, školy, školky, lékárna, sportovní areál a mnoho dalšího.

Dům lze využít pro rodinné bydlení i jako firemní zázemí. Neplatíte provizi, máme ji zajištěnou od majitele. Měsíční nájemné ve výši 55.000 Kč plus poplatky 3.500 Kč (voda a odvoz odpadu) a k tomu spotřeba energií, která se přepisuje na nájemníka (plyn a elektřina – odhadem okolo 11.000 Kč – záleží na Vaší spotřebě). Kauce ideálně ve výši dvou měsíčních nájmů. Vzhledem k plánované výměně podlahy v přízemí a dalším drobným úpravám interiéru bude dům k dispozici nejlépe od 1. května. Po dohodě možné nastěhování i dříve.

Jedná se o slušného a seriózního pronajímatele se zájmem dlouhodobé spolupráce.

Pro bližší informace, či osobní prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Spacious modern family house with a garage of 500 m² and a garden of 350 m²

In a quiet part of Prague's location Nusle, we offer a modern family house for rent in Street Na Květnici. It is divided into four floors and laid out as 7+kk with a private roof terrace, double garage, sauna, gym and storage spaces, with a total usable area of 500 m². In addition, a garden with an area of 350 m².

On the top floor there is a large sun terrace with a shower. It offers plenty of privacy and peace with a beautiful view.

On the second floor there are three separate bedrooms, one of them with a balcony and two with built-in mirrored wardrobes. Through the hall with the gallery you can go to the bathroom with a corner massage bath and toilet. A second separate toilet is next door.

On the first floor there is a spacious living room with a fireplace, which is connected to the upper gallery. Partially separated and fully equipped kitchenette with utility room for washing machine and dryer. There is also a bathroom with a shower and a toilet. In addition, a separate room, ideal as a workroom. From the living room there is an entrance to a flat garden with mature trees and a garden house. Across the hall, behind the house, there is a large room that can be used as a playroom for children or a showroom.

In the basement of the house there is a sauna with a steam shower and a toilet. Storage spaces, intended for a possible gym and a small studio with a kitchenette and a private bathroom with a shower and a toilet. In addition, a double garage with remote control and a rolling gate to the property.

Excellent transport accessibility by car and public transport, a ten-minute walk to the subway, a tram and bus stop within five minutes. Everything you need for everyday needs, all shops and services, groceries, popular cafes, famous restaurants, parks, playgrounds, schools, kindergartens, a pharmacy, a sports complex and much more are nearby.

The house can be used for family living and as a business facility. You don't pay a commission, we have it secured from the owner. Monthly rent in the amount of CZK 55,000 plus fees of CZK 3,500 (water and waste collection) and energy consumption, which is transferred to the tenant (gas and electricity - estimated at around CZK 11,000 - depends on your consumption). Deposit ideally in the amount of two months' rent. Due to the planned replacement of the floor on the ground floor and other minor interior modifications, the house will be available preferably from the 1. st of May. By agreement, moving in earlier term is also possible.

The owner is a respectable and serious landlord interested in long-term cooperation.

 

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF