Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v ulici Jilmová

 

Světlý byt 2+kk s terasou a krásným výhledem na Prahu, vlastní garáž a sklep

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Světlý a prakticky řešený byt 2+kk s terasou a plochou 65,8m2, s možností pronájmu vlastní uzamykatelné garáže 15m2, to vše v ulici Jilmová 2683/6, Praha 3 - Žižkov. Byt je v pátém patře cihlového domu s výtahem. Nabízí samostatnou ložnici s orientací oken na východ do parku, centrální chodbu s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s částečně odděleným kuchyňským koutem a se vstupem na západně orientovanou terasu 7,5m2 s krásným výhledem na Prahu. Dále je v bytě koupelna s rohovou vanou a samostatná toaleta. Byt je částečně vybavený nábytkem, pračkou a kuchyňskou linkou s myčkou, sklokeramickou deskou, odsávací digestoří a úložnými prostory. Po dohodě je možné doplnit i lednici s mrazákem. K dispozici je sklep 3m2 v suterénu domu. Jedná se o slušného a seriózního majitele.

Dům je obklopený zelení, přímo pod parkem Židovské pece, do kterého dojdete za pár vteřin chůze bez přecházení jakékoliv vozovky. V blízkosti najdete vše potřebné, veškeré obchody a služby, oblíbené restaurace a kavárny, kino Aero, cyklo a inline stezku u Vrchu Vítkov, která vede z Krejcárku až na Hlavní nádraží, koupaliště na Pražačce, discgolf, venkovní sportoviště, park Parukářka, a mnoho dalšího. Ideální je i dopravní dostupnost autem a MHD. Pět minut chůzí od domu je tramvajová a autobusová zastávka s přímým spojením na všechny linky metra na Jana Želivského, nebo na Florenc, či na vlak na již zmiňované Hlavní nádraží.

Jde o výjimečnou nabídku, protože moc bytů k pronájmu nemá vlastní uzamykatelnou garáž. Podmínky pronájmu jsou 22.000,- Kč nájemné za byt plus zálohy na poplatky 4.500,- Kč a elektřina, která se přepisuje na nájemníka. Možnost pronájmu samostatné garáže za 1.500,- Kč měsíčně, ale není to podmínkou.

Další informace Vám rád sdělím na uvedených kontaktech.

 

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Bright 2+kk apartment with a terrace and a beautiful view of Prague, own garage and cellar

A bright and practical 2+kk apartment with a terrace and an area of 65.8 m2, with the possibility of renting its own lockable garage of 15 m2, all in the street Jilmová 2683/6, Prague 3 - Žižkov. The apartment is on the fifth floor of a brick building with an elevator. It offers a separate bedroom with windows oriented to the east to the park, a central hallway with built-in wardrobes, a living room with a partially separate kitchenette and access to a west-facing terrace of 7.5 m2 with a beautiful view of Prague. The apartment also has a bathroom with a corner bathtub and a separate toilet. The apartment is partially equipped with furniture, a washing machine and a kitchen unit with a dishwasher, a glass ceramic hob, an extractor hood and storage spaces. Upon agreement, it is also possible to add a fridge with a freezer. There is a 3m2 cellar in the basement of the house. There is a serious owner.

The house is surrounded by greenery, directly below the Jewish Furnace park, which you can reach in a few seconds without crossing any road. In the vicinity you will find everything you need, all shops and services, popular restaurants and cafes, the Aero cinema, the cycle and inline trail at Vrch Vítkov, which leads from Krejcárek to the Main railway Station, the Pražačka swimming pool, disc golf, outdoor sports grounds, Parukářka park, and much more another one. Access by car and public transport is also ideal. A five-minute walk from the house is a tram and bus stop with a direct connection to all metro lines to Jana Želivského or Florenc, or to the train to the Hlavní nádraží.

This is an exceptional offer, because many apartments for rent do not have their own lockable garage. The terms of the lease are CZK 22,000 rent per apartment plus a deposit of CZK 4,500 for fees and electricity, which is transferred to the tenant. Possibility to rent a separate garage for CZK 1,500 per month, but it is not a condition.

 

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF