Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu ve Strašnicích

Nadstandardně vybavený byt 2+kk

s terasou a parkovacím stáním

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Pronájem luxusně a nadstandardně vybaveného bytu 2+kk s výměrou 57 m2, s teráskou 6 m2 a s parkovacím stáním ve dvoře domu č.p. 760/54 v ulici Průběžná, Praha 10 – Strašnice.

Byt je kompletně a designově vybavený dle návrhu architekta tak, aby splňoval veškeré potřeby pro komfortní bydlení. Kuchyňská linka včetně všech kvalitních spotřebičů – lednice s mrazákem, myčka, elektrická a mikrovlnná trouba, indukční deska, odsávací digestoř. V každé části bytu jsou úložné prostory formou vestavěných skříní. V obývacím pokoji je kuchyňská linka, pohovka a jídelní stůl se židlemi. Ložnice je vybavená manželkou postelí s rošty a pracovním stolem. V koupelně je sprchový kout, toaleta, pračka a sušička. Podlaha je dřevěný masiv a velkoformátová dlažba. Okna jsou dřevěná s izolačním trojsklem. Nachází v prvním nadzemním podlaží. Pod ním jsou částečně byty ve sníženém přízemí. Ložnice je orientována do ulice, obývací pokoj na jihozápad do vnitrobloku, kde lze využít plochu 6 m2 jako terasu k bytu.

Dům je po kompletní rekonstrukci fasády, střechy, rozvodů a interiérů. Nachází se v oblíbené části Prahy s perfektní dopravní dostupností autem i MHD. Tramvajová zastávka Radošovická je minutu chůzí od domu. Na zastávku metra „A“ Skalka, či Strašnická, nebo také na vlakovou stanici Praha-Zahradní Město za deset minut chůzí od domu. Skvělé spojení autem na Jižní spojku.

V okolí je vše potřebné pro každodenní potřebu. Park Gutovka, sportovní areál, obchody, restaurace, kadeřnictví, Zmrzlinárna Crème de la Crème, Drážní promenáda Vršovice s napojením na cyklostezku a mnoho dalšího.

Příjemné bydlení od seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu za 21.000 Kč plus poplatky ve výši 2.000 Kč a elektřina, která se přepisuje na nájemníka.

Provizi neplatíte, máme ji zajištěnou od majitele.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

 

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

3D scan

Superiorly equipped 2+kk apartment with terrace and parking

Luxurious and high standard equipped 2+kk apartment with an area of 57 m2, with a terrace of 6 m2 and with a parking space in the yard of the building no. 760/54 in Průběžná street, Prague 10 – Strašnice.

The apartment is completely and design-equipped according to the architect's motion, so that it meets all the needs for comfortable living. Kitchen including all quality appliances - fridge with freezer, dishwasher, electric and microwave oven, induction hob, exhaust hood. In each part of the apartment there are storage spaces in the form of built-in wardrobes. The living room has a kitchen, a sofa and a dining table with chairs. The bedroom is equipped with a bed with slats and a working table. The bathroom has a shower, toilet, washing machine and dryer. The floor is solid wood and large-format tiles. The windows are wooden with insulating triple glazing. Located on the first floor above ground. Below it are partially apartments on the lower ground floor. The bedroom is oriented to the street, the living room to the southwest to the courtyard, where the area of 6 m2 can be used as a terrace for the apartment.

The house is after a complete reconstruction of the facade, roof, wiring and interiors. It is located in a popular part of Prague with perfect transport accessibility by car and public transport. The Radošovická tram stop is a minute walk from the house. It is a ten-minute walk from the house to the subway "A" Skalka or Strašnická stops, or to the Prague-Zahradní Město train station. Great connection by car to the Jižní spojka.

Everything for everyday needs is nearby. Gutovka Park, sports centrum, shops, restaurants, hairdressers, Crème de la Crème Ice Cream Parlour, Vršovice Railway Promenade with cycle path and much more.

Pleasant living from a serious owner interested in a long-term lease for 21,000 CZK plus fees of 2,000 CZK and electricity, which is transferred to the tenant.

You don't pay commission, we have it secured from the owner.

I am at your disposal for further information.

 

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF