Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v ulici Honzíkova

Světlý a vybavený byt 2+kk s balkonem a velkým garážovým stáním

 

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Světlý, čistý a plně vybavený byt 2+kk s balkonem a celkovou plochou 60,1m² se nachází v pátém podlaží bezbariérové novostavby s výtahem v Rezidenci Malý Háj z roku 2018. V přízemí domu je k bytu velké garážové stání. To vše na adrese Honzíkova 636/8, Praha 10 - Dolní Měcholupy od slušného a seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu.

Byt je vybavený klimatizací a nábytkem, který vidíte na fotografiích. Nabízí velký obývací pokoj s balkonem 5,8m² a s kuchyňským koutem s kvalitními spotřebiči. V samostatné ložnici je vestavěná skříň a manželská postel, částečně oddělená policovou zástěnou od jednolůžkové postele, takže se v pokoji kvalitně vyspí tři lidé. V koupelně je pračka, vana a toaleta. Z předsíně je vstup do všech místností a do komory s regálem. Vstupní dveře jsou bezpečností, podlahy jsou plovoucí.  V domě je kamerový systém a k dispozici kolárna a kočárkárna. Energetická náročnost je třídy B – velmi úsporná.

Lokalita je perfektní díky vybavenosti v okolí s veškerými službami pro každodenní využití. Jako příklad uvádím retail park 5 minut chůzí od domu, obchodní centrum 15 minut chůzí, dětské a sportovní hřiště s inline dráhou, park Hrušov s venkovní posilovnou, škola, školka, lékárna, supermarket, kadeřnictví a kavárna u domu, pohybové studio a centrum volného času v ulici a mnoho dalšího. Také dopravní dostupnost autem a MHD je velmi dobrá. Za 3 minuty dojedete na Jižní spojku, za 20 minut do centra Prahy. Nejbližší autobusová zastávka Kardausova je hned u domu.

Jde o příjemnou nabídku plně vybaveného bytu 2+kk, ve kterém můžou kvalitně bydlet tři lidé dohromady. Podmínky pronájmu jsou 18.000,- Kč nájemné plus 4.000,- Kč zálohy na poplatky a elektřina, která se převádí na nájemníka. Neplatíte provizi, máme ji zajištěnou od rozumného majitele.

Byt je připravený k nastěhování. Další informace Vám rád sdělím na uvedených kontaktech.

 

Ondřej Kučera, osobní realitní makléř

Bright and equipped 2+kk apartment with a balcony and a large garage

A bright, clean and fully equipped 2+kk apartment with a balcony and a total area of 60.1 m2 is located on the fifth floor of a barrier-free new building with an elevator in the Malý Háj Residence from 2018. There is a large garage on the ground floor of the apartment. All this at the address Honzíkova 636/8, Prague 10 - Dolní Měcholupy from a respectable and serious owner interested in long-term rental.

The apartment is equipped with air conditioning and the furniture you see in the photos. It offers a large living room with a 5.8m2 balcony and a kitchenette with quality appliances. The separate bedroom has a built-in wardrobe and a double bed, partially separated from the single bed by a shelf screen, so three people can sleep comfortably in the room. The bathroom has a washing machine, bathtub and toilet. From the hall there is access to all the rooms and to the storage room with a bookshelf. The entrance door is security, the floors are floating. There is a camera system in the house and there is a bicycle shed and a carriage shed available. Energy efficiency is class B - very economical.

The location is perfect thanks to the amenities in the area with all services for daily use. As an example, I cite a retail park 5 minutes walk from the house, a shopping center 15 minutes walk, a children's and sports playground with an inline track, Hrušov Park with an outdoor gym, a school, a kindergarten, a pharmacy, a supermarket, a hairdresser and a cafe near the house, an exercise studio and a leisure center time in the street and much more. Access by car and public transport is also very good. You can reach the expressway Jižní spojka in 3 minutes, and the center of Prague in 20 minutes. The nearest bus stop Kardausova is right next to the house.

This is a pleasant offer of a fully equipped 2+kk apartment, in which three people can live comfortably together. The terms of the lease are CZK 18,000 rent plus CZK 4,000 in advance for fees and electricity, which is transferred to the tenant. You don't pay a commission, we have it secured from a reasonable owner.

The apartment is ready to move into. I will be happy to provide you with further information at the listed contacts.

 

Ondřej Kučera, personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF