Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v Uhříněvsi

Příjemné bydlení v bytě 2+kk s balkonem, sklepem a možností garáže

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Světlý a dobře dispozičně řešený byt 2+kk s balkonem o celkové ploše 54 m² v klidné ulici Václava Trojana 1504/10, Praha 10, Uhříněves. Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží novostavby s výtahem z roku 2010, která je obklopená zelení. Nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou kvalitními spotřebiči, ze kterého je vstup na 8 m² balkon. Dále je v bytě samostatná ložnice s vestavěnými skříněmi. Další úložný prostor ve velkých skříních je na chodbě bytu, odkud je vstup také do koupelny s vanou, pračkou a toaletou. K dispozici je plechová sklepní kóje 3,2 m² v suterénu domu, kde je i společná sušárna. Kolárna je u hlavního vchodu do domu s bezbariérovým přístupem. Po dohodě je i možnost pronájmu garážového stání.

Byt byl renovován v roce 2019 a nabízí se částečně vybavený nábytkem, který je na fotografiích prezentace. Mezi další vybavení zmíním například bezpečnostní dveře do bytu, folie a žaluzie na všech oknech. Byt je úsporný i díky energetické náročnosti budovy třídy C.

Dům se nachází se v oblíbené části s dobrou dopravní dostupností autem i MHD. Autobusová zastávka K Netlukám je dvě minuty chůze od domu s možností dojezdu na vlakovou stanici Praha-Uhříněves. Velmi dobré napojení autem na dálnici D1 v Čestlicích.

V okolí je vše potřebné pro každodenní potřebu, jako obchody, restaurace, supermarket, obora s parkovou úpravou, divadlo, sportovní areál, cyklostezka hned za domem a mnoho dalšího.

Příjemné bydlení od seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu za 15.000 Kč plus poplatky ve výši 3.500 Kč a elektřina (cca 1.000 Kč), která se přepisuje na nájemníka. K bytu je možné pronajmout garážové stání v domě za 1.800 Kč.

Provizi neplatíte. Volné dle dohody. Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

 

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Pleasant living in a 2+kk apartment with a balcony, cellar and the possibility of a garage, Prague - Uhříněves

A bright and well-designed 2+kk apartment with a balcony with a total area of 54 m² in a quiet street Václava Trojana 1504/10, Prague 10, Uhříněves. The apartment is located on the first floor of a new building with an elevator from 2010, which is surrounded by greenery. It offers a living room with a fully equipped kitchen with quality appliances, from which there is an entrance to an 8 m² balcony. The apartment also has a separate bedroom with built-in wardrobes. Another storage space in large cupboards is in the corridor of the apartment, from where there is also an entrance to the bathroom with a bathtub, washing machine and toilet. There is a 3.2 m² cellar in the basement of the house, where there is also a common drying room. The bicycle shed is at the main entrance to the house with barrier-free access. Upon agreement, it is also possible to rent a garage space.

The apartment was renovated in 2019 and is offered partially furnished with the furniture shown in the photos of the presentation. Among other equipment, there are the security door to the apartment, foil and blinds on all windows. The apartment is also economical thanks to the energy efficiency of the class C building.

The house is located in a popular area with good transport accessibility by car and public transport. The K Netlukám bus stop is a two-minute walk from the house with the possibility of reaching the Praha-Uhříněves train station. Very good connection by car to the D1 highway in Čestlice.

In the surroundings there is everything needed for everyday needs, such as shops, restaurants, a supermarket, a nature reserve with park treatment, a theater, a sports complex, a bike path right behind the house and much more.

Pleasant housing from a serious owner interested in a long-term lease for 15,000 CZK plus fees in the amount of 3,500 CZK and electricity (approx. 1,000 CZK), which is transferred to the tenant. It is possible to rent a garage space in the building for 1,800 CZK.

You do not pay commission. Available by agreement. I am at your disposal for further information.

 

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF