Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v Kobylisích

 

 

Světlý a prakticky řešený byt 4+kk s lodžií a výhledem,

kousek od metra

 

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Světlý a prakticky řešený byt 4+kk s lodžií a výhledem, kousek od metra

V klidné ulici Pohnertova v Kobylisích na Praze 8 nabízíme pronájem světlého a prakticky řešeného bytu 4+kk se zasklenou lodžií a s celkovou plochou 72,5 m2. Nachází se v sedmém patře opraveného panelového domu s výtahem. Má samostatnou ložnici 12,8 m2 a druhou neprůchozí ložnici 9 m2 se vstupem na 7 m2 lodžii s orientací na jihozápad. Obývací pokoj je průchozí do menší jídelny (pracovny) a dále do kuchyně s výhledem na jihovýchod na Prahu. Z předsíně je vstup do koupelny s pevným jádrem, rohovou vanou, toaletou a pračkou. V chodbě mezi ložnicemi je prostorná vestavěná skříň. K bytu náleží sklep 3 m2 v suterénu domu, odkud je také bezbariérový východ ven za dům.

Jedná se o oblíbenou lokalitu. Hned u domu je Čimický háj s dětským hřištěm a sportovním centrem. V pěší dostupnosti je školka, škola, domov pro seniory, supermarket, lékárna, cukrárna, dobré restaurace a mnoho dalšího pro každodenní potřebu. Skvělá dopravní dostupnost autem i MHD. Pět minut chůzí na tramvajovou a autobusovou zastávku Vozovna Kobylisy. Za deset minut chůzí od domu na metro C – Kobylisy.

Příjemné bydlení od seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu za 21.000 Kč plus poplatky ve výši 2.800 Kč a elektřina 1.300 Kč, která se přepisuje na nájemníka.

Provizi neplatíte, máme ji zajištěnou od majitele.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Bright and practical apartment 4+kk with a balcony and a view, close to the subway

In the quiet Pohnertova Street in Kobylisy, Prague 8, we offer for rent a bright and practically designed 4+kk apartment with a glazed balcony and a total area of 72.5 m2. It is located on the seventh floor of a renovated panel house with an elevator. It has a separate bedroom of 12.8 m2 and a second bedroom of 9 m2 with access to a 7 m2 balcony with southwest view. The living room is open to a smaller dining room (workroom) and then to the kitchen with a southeast view on Prague. From the hall there is an entrance to the bathroom with solid core, corner bath, toilet and washing machine. There is a spacious built-in wardrobe in the corridor between the bedrooms. The apartment includes a cellar of 3 m2 in the basement of the house, from which there is also a barrier-free exit outside the house.

This is a popular location. Right next to the house is the Čimický háj with a children's playground and a sports center. Within walking distance is a kindergarten, a school, a home for the elderly, a supermarket, a pharmacy, a pastry shop, good restaurants and much more for everyday needs. Excellent transport accessibility by car and public transport. Five minutes walk to the tram and bus stop Vozovna Kobylisy. It takes ten minutes to walk from the house to metro C – Kobylisy.

Pleasant housing from a serious owner interested in a long-term lease for 21,000 CZK plus fees of 2,800 CZK and electricity 1,300 CZK, which is transferred to the tenant.

You don't pay commission, we have it secured from the owner.

For more infromation please contact me.

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF