Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v Holešovicích

Prostorný a světlý byt 2+kk, 70 m² v ulici V Háji

 

 

in English below

Popis nemovitosti

V atraktivní lokalitě pražských Holešovic, v ulici V Háji 1243/35, nabízíme pronájem světlého a prostorného bytu 2+kk s výměrou 70 m², který se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. Nabízí velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybavený moderní linkou a kvalitními spotřebiči. Díky velké ploše 37 m² je možné bez problémů mít v pokoji obývací část, pracovnu, a jídelní stůl s kuchyní. Dále je v bytě samostatná ložnice s výhledem do vnitrobloku se vzrostlými stromy. Úložný prostor je zde vyřešen policovým systémem se závěsem přes celou stěnu pokoje. Další úložný prostor je v podhledu v centrální předsíni, ze které je vstup do všech místností. Stylová koupelna má vanu a sprchový kout. Toaleta je zvlášť. K bytu náleží sklep cca 3 m². K dispozici je i společný balkon na chodbě domu hned vedle vstupu do bytu. Možnost ponechání, či odstěhování některého nábytku a vybavení po dohodě s majiteli.

V okolí je vše pro každodenní potřeby. Za rohem je supermarket, v ulici vyhlášená pekárna, v okolí oblíbené kavárny a restaurace, obchody a parky s cyklostezkou podél řeky. Výborná dopravní dostupnost autem i MHD. Tramvajová zastávka dvě minuty chůzí od domu, na metro Palmovka za dalších pět minut tramvají.

Příjemné bydlení od seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu za 25.000 Kč a poplatky ve výši 2.500 Kč plus energie (elektřina a plyn), které se přepisují na nájemníka.

Provizi neplatíte. Volné od 1. srpna 2023.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Spacious and bright 2+kk apartment, 70 m² in Holešovice

In the attractive location of Prague's Holešovice, at V Háji Street 1243/35, we offer for rent a bright and spacious 2+kk apartment with an area of 70 m², located on the fifth floor of a brick building with an elevator. It offers a large living room with a kitchenette, which is equipped with a modern line and quality appliances. Thanks to the large area of 37 m2, it is possible to easily have a living area, a working space, and a dining table with a kitchen in the room. The apartment also has a separate bedroom with a view of the courtyard with mature trees. The storage space here is solved by a shelf system with a curtain across the entire wall of the room. Another storage space is in the ceiling in the central hall, from which there is an entrance to all the rooms. The stylish bathroom has a bathtub and shower. The toilet is separate. The apartment has a cellar of approx. 3 m². There is also a common balcony in the hall of the house right next to the entrance to the apartment. The possibility of keeping or removing some furniture and equipment in agreement with the owners.

Everything for everyday needs is nearby. There is a supermarket around the corner, a famous bakery in the street, popular cafes and restaurants, shops and parks with a bike path along the river. Excellent transport accessibility by car and public transport. The tram stop is a two-minute walk from the house, the Palmovka metro station is another five minutes by tram.

Pleasant living from a serious owner interested in a long-term lease for CZK 25,000 and fees of CZK 2,500 plus energy (electricity and gas), which are transferred to the tenant.

You don't pay commission. Available from 1st of August 2023.

I am at your disposal for further information.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF