Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v Braníku

Světlý a komfortní byt 2+kk s terasou,

zahradou a garážovým stáním se sklepem

v ulici Vrbova

Popis nemovitosti

Světlý byt o dispozici 2+kk, 54,2 m² s terasou 15,1 m² a zahradou 33,7 m² se nachází v přízemí nového domu z roku 2022. V rámci komfortního bydlení je k bytu garážové stání se zděnou sklepní kójí přímo v domě. Dům s recepcí 24/7 v atraktivní části Braníka, v ulici Vrbova 1874/2, Praha 4.

Velkoryse řešený byt má podlahové topení v každém pokoji, ze kterých je vstup na společnou terasu se zahradou. Obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou kvalitními spotřebiči. V koupelně je vana, umyvadlo a toaleta.

Lokalita je výjimečná nejen skvělou dopravní dostupností autem a MHD, odkud za pár minut dojdete na zastávku autobusu Branické náměstí. V okolí jsou veškeré obchody, služby a oblíbené podniky, jako například kavárna Periferie, oblíbené Řeznictví Branická, Zmrzlinárna Braník, nebo tanková Plzeň pár metrů od domu v Restauraci Trezor. Za zmínku jistě také stojí Branické skály, Dobeška, stezka u řeky, sportovní areál Hamr a bazén v Podolí.

Neplatíte provizi. Slušný a seriózní pronajímatel. Nájemné 27.000 Kč plus poplatky ve výši 4.000 Kč a spotřeba elektřiny, která se přepisuje na nájemníka. Byt je po dohodě k nastěhování. Pronájem minimálně na jeden rok s možností prodloužení.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera
osobní realitní makléř

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF