Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu - projekt Byty u Šárky

Nový a slunný byt 1+kk s terasou a garážovým stáním

Popis nemovitosti

Pronájem zcela nového a slunného bytu 1+kk s terasou, celkovou výměrou 44 m² a s garážovým stáním v domě s výtahem v ulici Drnovská, Praha 6 - Ruzyně. Jedná se o nový projekt Byty u Šárky.

Bezbariérový byt se nachází se ve třetím podlaží s jihozápadní orientací a otevřeným výhledem. Je prakticky řešený a částečně vybavený tak, aby splňoval veškeré potřeby pro komfortní bydlení. Kuchyňská linka včetně všech kvalitních spotřebičů – lednice s mrazákem, myčka, elektrická a mikrovlnná trouba, indukční deska, odsávací digestoř. V předsíni jsou úložné prostory formou zrcadlových vestavěných skříní. K tomu je samostatná komora s policovým systémem. V pokoji je kuchyňská linka a vstup na krytou terasu s výměrou 8,3 m². V koupelně s oknem je vana se sprchovou zástěnou, toaleta a příprava na pračku. Podlaha v místnostech je plovoucí a dlažba v koupelně. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. V pokoji je rekuperace a nad okny garnýže. Vstupní bezpečnostní dveře a interiérové dveře od Sapeli.

Dům je po čerstvé kolaudaci. K dispozici je kolárna a kočárkárna. Skvělá dopravní dostupnost autem i MHD. Autobusová zastávka Dlouhá míle je minutu chůzí od domu. Na zastávku metra „A“ a také na vlakovou stanici Nádraží Veleslavín za dalších deset minut jízdy autobusem. Případně na tramvajovou zastávku Vozovna Vokovice za šest minut jízdy. Skvělé spojení autem na Pražský okruh a na letiště.

Vše potřebné pro každodenní potřebu je v dostupné vzdálenosti. Přímo v areálu je sportovní hřiště s venkovní posilovnou. Přírodní rezervace Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán do deseti minut chůzí od domu. Obchodní centrum Ruzyně dvě zastávky autobusem.

Příjemné bydlení od seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu za 15.000 Kč plus poplatky ve výši 4.000 Kč a elektřina, která se přepisuje na nájemníka. Byt je připravený k nastěhování dle dohody.

Provizi neplatíte, máme ji zajištěnou od majitele.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF