Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu Na Výsluní

Světlý a prostorný byt 4+kk s terasou, balkonem,

dvěma GS, sklepem a nadstandardním vybavením.

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme příjemné bydlení v prostorném a světlém bytě 4+kk s jižně orientovanou terasou, balkonem, dvěma garážovými stáními a sklepem, který se nachází v nízkoenergetickém domu Vila Augustus, přirozeně zasazeném do klidné části Strašnic v ulici Na Výsluní. Byt s terasou a balkonem má výměru 154m2, praktickou dispozici a luxusní výbavu. Na podlahách jsou dřevěné parkety a kamenná dlažba. Okna jsou dřevěná s trojskly a venkovními elektricky ovládanými žaluziemi. Po celém bytě koluje přirozené větrání s rekuperací, která v létě vzduch chladí a v zimě ohřívá. Kuchyňská linka s kamennou pracovní deskou na míru včetně lednice, myčky, indukční desky s digestoří v prostoru, dvou parních trub, šuplíkem na ohřev talířů. K dalšímu vybavení bytu patří bezpečnostní dveře, alarm a interkom s kamerou před dům a do garáží.

Obývací pokoj s výměrou 50m2, s kuchyňským koutem a francouzským oknem po celé šíři pokoje má vstup na terasu 20m2 s markýzou, která má jižně orientovaný otevřený výhled na Prahu. Dva samostatné pokoje s vestavnými skříněmi lze využít jako pracovna, nebo pokoje pro děti a hosty. Hlavní ložnice s vlastní oddělenou šatnou, balkonem 5m2 a koupelnou, ve které je sprchový kout a toaleta. Druhá koupelna v bytě je vybavena vanou, bidetem a druhou toaletou. Třetí toaleta je samostatně. Technická místnost s pračkou a sušičkou. Vše je spojeno centrální chodbou se vstupem do všech místností.  Dostatek úložných prostor ve vestavných skříních a ve sklepě 3m2 v suterénu domu, který se nachází hned u garážových stání.

Dům má vysoké zabezpečení společných prostor a garáží s kamerovým a čipovým systémem. Jedná se o nízkoenergetickou bezbariérovou novostavbu s výtahem z roku 2012, s použitím kvalitních materiálů s důrazem na prostor, design a pohodlí. Díky tepelnému čerpadlu, rekuperaci, kvalitním oknům a zateplení vychází energetická náročnost vysoké třídy.

V ceně pronájmu je vysokorychlostní internetové připojení. Možnost zajištění spolehlivé paní na úklid. Vhodné pro rodinné bydlení, nebo jako manažerský reprezentativní byt.

Výborná dopravní dostupnost autem i MHD. Tramvajová a autobusová zastávka tři minuty chůzí od domu, na metro Strašnická sedm minut chůzí. V místě jsou veškeré obchody a služby, restaurace, škola, školka, dětská hřiště, parky, sportovní centrum a další.

Doporučujeme osobní prohlídku pro lepší představu příjemné atmosféry tohoto bytu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

PRONAJATO

Fotogalerie

Renting an apartment

Bright and spacious apartment 4 + kk with terrace, balcony, two garages, cellar and above standard equipment. RENTED.

We offer comfortable living in a spacious and bright apartment 4+kk with a south-facing terrace, balcony, two garage spaces and a cellar, located in a low-energy house Vila Augustus, naturally set in a quiet part of Strašnice in the street Na Výsluní. Apartment with terrace and balcony has an area of 154sqm, practical layout and luxury equipment. The floors are wooden parquet and stone tiles. The windows are wooden with triple glazing and outdoor electric blinds. Natural ventilation and heat recovery circulate throughout the apartment, cooling the air in summer and heating it in winter. Kitchen with stone worktop custom made including fridge, dishwasher, induction plate with hood in the space, two steam pipes, drawer for heating plates. Other equipment includes security door, alarm and intercom with camera in front of the house and to the garage.

Living room with an area of 50sqm, with a kitchenette and French window throughout the room has access to a terrace 20sqm with awning, which has a south-facing open view of Prague. Two separate rooms with built-in wardrobes can be used as a study, or rooms for children and guests. Master bedroom with separate dressing room, balcony 5sqm and bathroom with shower and toilet. The second bathroom in the apartment is equipped with a bath, bidet and second toilet. The third toilet is separate. Utility room with washing machine and dryer. Everything is connected by a central corridor with entrance to all rooms. Plenty of storage space in built-in wardrobes and cellar 3sqm in the basement of the house, which is located next to the garage.

The house has a high security of common areas and garages with camera and chip system. It is a low-energy barrier-free new building with an elevator from 2012, using quality materials with an emphasis on space, design and comfort. Thanks to the heat pump, heat recovery, high-quality windows and thermal insulation, the energy performance of a high class is based.

The price includes high-speed internet access. Possibility to provide a reliable cleaning lady. Suitable for family living, or as a representative apartment.

Excellent transport accessibility by car and public transport. Tram and bus stop three minutes walk from the house, metro Strasnicka seven minutes walk. There are all shops and services, restaurants, school, kindergarten, playgrounds, parks, sports center and more.

We recommend a personal tour for a better idea of the pleasant atmosphere of this apartment. If you are interested, please contact us.

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

Kontaktní formulář