Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu Baarova

Exkluzivní nabídka prostorného a světlého bytu 3+kk se dvěma balkon.

PRONAJATO.

 

 

Exclusive offer a spacious and bright apartment 3+kk with two balconies.

RENTED.

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka pronájmu prostorného a světlého bytu 3+kk se dvěma balkony a celkovou výměrou 116,8m2, který se nachází ve výjimečném projektu Rezidenční park Baarova. Je ve čtvrtém patře moderní novostavby s výtahem v ulici Baarova, Praha 4, Michle. V atraktivním a tichém bytě jsou použity kvalitní materiály, keramické obklady a dlažba, dřevěné podlahy s parketami, dřevěná okna s dvojskly a roletami. Je vybavený bezpečnostními dveřmi, kuchyňskou linkou na míru se značkovými spotřebiči BOSCH (myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná a horkovzdušná pečící trouba, odsávací digestoř a indukční deska) a vestavěnými skříněmi.

Nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem 2,9m2, neprůchozí světlou pracovnu s vestavěnou skříní. Dále samostatnou hlavní ložnici s vestavěnou skříní, balkonem 2,3m2, orientovaným do klidného vnitrobloku, a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Byt je propojený chodbou s technickou místností s přípojkou na pračku a sušičku a vstupem do hlavní koupelny s vanou, toaletou a bidetem. V předsíni je další vestavěná skříň a samostatná toaleta. K bytu náleží zděný sklep 6,3m2 s vysokými stropy. Možnost pronájmu garážového stání přímo v domě.

Dům byl postaven v roce 2012 v rámci úspěšného projektu. Má několik ocenění jako Realitní projekt roku 2012 – Cena architektů, Cena odborné poroty za 1. umístění, Cena primátora hl. m. Prahy. Developer si dal tímto projektem záležet na nadstandardním přístupu k veřejnému prostoru. V rámci rezidence jsou veškeré služby, jako je recepce, ostraha 24/7, kamerový a čipový systém, zahradní úpravy, soukromý park s posezením, dětským hřištěm a malou horolezeckou stěnou, kolárnu a kočárkárnu. Hned u domu je klidný park s fontánou. V okolí veškeré obchody, restaurace, kavárny, služby, pošta, zdravotnická zařízení, dětská hřiště a sportoviště, wellness a fitness club, mateřská a základní škola. Areál je dokonalým bydlením, které poskytne komfort všem, kdo zde hledají nový domov.

Jedná se o atraktivní lokalitu s perfektní dopravní dostupností autem i MHD. Autobusová zastávka pět minut chůzí od domu, na metro Kačerov za další tři minuty. Vhodné pro rodinné bydlení, nebo jako manažerský reprezentativní byt. Doporučujeme osobní prohlídku pro lepší představu příjemné atmosféry tohoto bytu.

Prohlídku je možné uskutečnit i přes mobilní aplikace s videohovorem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

PRONAJATO.

 

 

Exclusive offer to rent a spacious and bright apartment 3+kk with two balconies and a total area of 116.8 square meters, located in an exceptional project Residential Park Baarova. It is on the fourth floor of a new modern building with an elevator in Baarova street, Prague 4, Michle. In an attractive and quiet apartment are used quality materials, ceramic tiles, wooden floors with parquet, wooden windows with double glazing and blinds. It is equipped with security doors, custom kitchen with branded BOSCH appliances (dishwasher, fridge and freezer, microwave and hot-air oven, extractor hood and induction plate) and built-in wardrobes.

 

It offers a spacious living room with a kitchenette and a balcony of 2.9 square meters, a separate bright office with built-in wardrobe. There is also a separate master bedroom with a built-in wardrobe, a 2.3 m2 balcony facing the courtyard, and a private bathroom with shower and toilet. The apartment is connected with a hall with utility room with connection to washing machine and dryer and access to the main bathroom with bath, toilet and bidet. In the hall is another built-in wardrobe and separate toilet. The apartment has a brick cellar 6.3 sqm with high ceilings. Possibility to rent a garage in the house.

 

The house was built in 2012 as part of a successful project. He has received several awards as Real Estate Project of the Year 2012 - Architects Award, Expert Jury Award for 1st Prize, Price of Mayor of Prague. With this project, the developer has taken care of above-standard access to public space. The residence includes all services such as reception, 24/7 security, camera and chip system, landscaping, private park with seating area, playground and small climbing wall, bike room and pram room. Next to the house is a quiet park with a fountain. In the vicinity of all shops, restaurants, cafes, services, post office, medical facilities, playgrounds and sports, wellness and fitness club, kindergarten and elementary school. The area is a perfect housing that will provide comfort to all who are looking for a new home.

 

It is an attractive location with excellent transport accessibility by car and public transport. Bus stop five minutes walk from the house, metro Kacerov in another three minutes. Suitable for family living, or as a representative apartment. We recommend a personal tour for a better idea of the pleasant atmosphere of this apartment.

 

You can also take a tour through mobile apps with a video call. If you are interested, please contact us.

 

RENTED.

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF