Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemku v Čakovičkách

Ideální rovná stavební parcela 800 m²

Popis nemovitosti

Prodej rovného stavebního pozemku o celkové ploše 800 m² se nachází na rohu ulic U Hřiště a Kojetická v oblíbené obci Čakovičky, kousek od Neratovic u Mělníka. K pozemku jsou dovedené veškeré inženýrské sítě, jako obecní voda, kanalizace, elektřina a plyn. Přímo v obci je mateřská školka, několik dětských hřišť, obecní úřad, obchod se smíšeným zbožím, výborná Restaurace Na Pekárně a krásná příroda v okolí, jako je koupací lom s pláží v Kojeticích, lesní stezky, vedoucí až do Neratovic na vlakovou stanici.

Z Čakoviček pravidelně jezdí autobusová linka do Neratovic a do pražských Letňan. V současné době má obec hlavní význam jako lokalita trvalého bydlení, dobře dopravně napojená na Prahu (zaměstnání, nákupní střediska) i na místní spádová střediska – Neratovice, Mělník, Líbeznice (občanská vybavenost, zdravotnictví, školství). Do Prahy dojedete do 15 minut autem na metro Letňany.

Aktuálně je na pozemku ovocný sad. Po dohodě s úřady je možné postavit klasický rodinný dům. Bližší informace Vám rád sdělím na uvedených kontaktech.

4.950.000 Kč

Ondřej Kučera, osobní realitní makléř

Videoprohlídka

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF