Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Kosoři

Dva rodinné domy spojené v jeden 7+2 se zahradou a výhledem

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Ve velmi klidné lokalitě nabízím výhodnou koupi dvou rodinných domů, spojených v jeden, s dispozicí 7+2 a dalšími prostory v domě. To vše o ploše 250 m² se nachází v ulici Dolejší č.p. 84 a č.p. 85, v obci Kosoř, přibližně jeden kilometr od Radotína v Praze. Dům je na pozemku s výměrou 1.146 m² s jižní orientací a krásným výhledem do údolí chráněné krajinné oblasti Český kras. Díky tomu Vám tento výhled zůstane navždy.

Dům byl průběžně velmi dobře udržován a je ve skvělé kondici. Má plastová okna a zateplení. Je napojený na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. K tomu je k dispozici původní jímka a další s možností čerpání dešťové vody na zalévání zahrady. Ve spodní části pozemku je velký skleník a záhony. Kolem domu jsou praktické přístavky, jako velká dílna, kolna a dřevník. Ve spodním patře domu (ze zahrady přízemí, z ulice suterén) je první garáž, dva sklepy, kotelna, letní kuchyň a prádelna. Po schodišti se dostanete nahoru do přízemí z ulice, kde jsou čtyři pokoje, kuchyň s balkonem, koupelna a druhá garáž. V posledním podlaží jsou tři ložnice, velká terasa s úžasným výhledem, koupelna, druhá kuchyň a úložné prostory.

Obec Kosoř se nachází v unikátní lokalitě plné vápencových skal a přírodních zajímavostí. Přímo v Kosoři je mateřská a základní škola s první stupněm, obchod s potravinami a neuvěřitelný klid. Možná je to tím, že do obce vede jen jedna silnice a díky neprůjezdnosti vás nebude rušit žádná nákladní doprava. Zároveň je odtud bezvadná dostupnost do Prahy, ať už autobusem k nákupnímu centru na Zličíně tak do centra Prahy s přestupem na vlak. V blízkosti je řada turistických cílů z Radotína podél Berounky dojedete na Karlštejn nebo do Prahy a vyhlášené je i koupaliště biotop.

Jako bonus Vám můžu nabídnout možnost koupě sousedního rohového pozemku s dílnou, který prodává kolegyně. Na něm se dá ihned stavět a časem zde můžete mít vícegenerační bydlení a rodinu na jednom místě, nebo plánovat menší projekt na výstavbu moderních domů s výhledem do zeleně.

Tento dům vám nabízíme o třetinu levněji, než je jeho reálná prodejní cena. Je to sice kvůli věcnému břemenu, kterým je dům zatížen, ale i tak je to výhodná investice do budoucna.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

 

Cena: 10.500.000 Kč včetně provize

Videoprohlídka

Two family houses combined in one 7+2 with garden and great view

In a very quiet location, I offer a bargain purchase of two family houses, joined into one, with a layout of 7+2 and other spaces in the house. All this with an area of 250 m² is located in Dolejší street no. 84 and no. 85, in the village of Kosoř, approximately one kilometer from Radotín in Prague. The house is on a plot of land with an area of 1,146 m² with a south orientation and a beautiful view of the valley of the protected landscape area Český kras. Thanks to this, you will have this view forever.

The house has been very well maintained throughout and is in excellent condition. It has plastic windows and insulation. It is connected to municipal water supply, sewerage, gas and electricity. For this, there is an original sump and another one with the possibility of pumping rainwater for watering the garden. In the lower part of the plot there is a large greenhouse and flower beds. Around the house there are practical outbuildings, such as a large workshop, a shed and a woodshed. On the lower floor of the house (ground floor from the garden, basement from the street) there is the first garage, two cellars, boiler room, summer kitchen and laundry room. The stairs lead up to the ground floor from the street, where there are four rooms, a kitchen with a balcony, a bathroom and a second garage. On the top floor there are three bedrooms, a large terrace with an amazing view, a bathroom, a second kitchen and storage areas.

The village of Kosoř is located in a unique location full of limestone rocks and natural attractions. Right in Kosoř there is a kindergarten and primary school with first grade, a grocery store and incredible peace. Maybe it's because there's only one road leading to the village, and thanks to its impassability, you won't be disturbed by any truck traffic. At the same time, there is excellent access to Prague from there, either by bus to the shopping center in Zličín or to the center of Prague with a train transfer. There are a number of tourist destinations nearby, from Radotín along the Berounka you can reach Karlštejn or Prague, and the biotope swimming pool is also famous.

As a bonus, I can offer you the possibility of buying a neighboring corner lot with a workshop, which is being sold by a colleague. You can build on it immediately, and over time you can have multi-generational living and a family in one place, or plan a smaller project for the construction of modern houses with a view of the greenery.

We are offering this house to you for a third cheaper than its real selling price. Although it is due to the encumbrance with which the house is encumbered, it is still a profitable investment for the future.

I am at your disposal for more information.

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF