Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Kladně - č.p. 341

Velký a kompletně pronajatý činžovní dům s byty a nebytovými prostory v centru Kladna

Popis nemovitosti

Připravili jsme pro Vás prodej několika činžovních domů v Kladně. Jeden z těch větších se nachází na adrese Osvobozených politických vězňů č.p. 341 a jeho výhodou je plná obsazenost nájemníky. Všichni jsou v domě spokojeni a někteří z nich jsou zde více než dvacet let. Ekonomicky stabilní nemovitost v perfektním stavu nabízí tři podlaží různých typů bytů a nebytových prostor.

Dům je rozdělen na dvě části. V prvním vchodu se nachází restaurace s potravinami v přízemí. Nad ní je vyhlášená a skvěle hodnocená tradiční čajovna s velkou terasou. V posledním patře je 62 m² byt 2+kk a půda. Ve druhém vchodu je music bar v suterénu, pole gym a 41 m² byt v přízemí. V prvním patře je velký sál s točitým schodištěm do druhého patra s učební a zázemím. Ve druhém patře je i 90 m² byt s dispozicí 3+1. Celkově se jedná přibližně o 1.000 m² s velmi zajímavým uspořádáním.

Dům s bohatou historií ze stylového období neorenesance má některé původní prvky, ale i novou část ve stylu postmoderny. Jde o unikátní příležitost koupě velkého činžovního domu v centru města. Pořídit si budovu přímo tady v blízkosti Masarykovy ulice, nákupní tepny a náměstí, je záruka zhodnocení Vašich peněz do budoucna. Kladno, největší město Středočeského kraje, má přes 70 tisíc obyvatel, a to je slušná základna potenciálních zákazníků pro váš business. Na rozdíl od jiných měst se zde mimořádně daří drobným podnikatelům. Kladno se nesmírně rychle rozvíjí a v budoucnu odtud povede i rychlodráha do Prahy. Již nyní zde funguje pražská integrovaná doprava s bohatou frekvencí spojů. Rychlé spojení na letiště je také ohromnou výhodou. Město vyniká svými zelenými parky, sportem a možnostmi pro trávení volného času.

Samotné ceny, za které domy nabízíme, jsou bezkonkurenční a Vy si tak de facto pořídíte v centru města dům za cenu bytu v centru Prahy.

Domy Kladno - příležitost pro stabilní investici. Máte-li lepší představu o koupi vhodného činžovního domu, pošlete poptávku a jistě pro Vás najdou ideální nemovitost.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Cena: 36.000.000 Kč včetně provize

Videoprohlídka

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.DomyKladno.cz

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF