Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Kladně - č.p. 1001

Rohový činžovní dům s byty a nebytovými prostory v centru Kladna

Popis nemovitosti

Připravili jsme pro Vás prodej několika činžovních domů v Kladně. Jeden z těch středně velkých se nachází na rohu ulic T. G. Masaryka a Tyršova pod č.p. 1001. Jeho výhodou je obsazenost spokojenými nájemníky. Ekonomicky stabilní nemovitost v perfektním stavu nabízí tři podlaží různých typů bytů a nebytových prostor.

V přízemí je velké hodinářství a malá pizzerie. V prvním patře je prostorný byt 3+1 a ve druhém patře se nachází atypický podkrovní byt 78 m². Suterén domu s 22 m² je zatím prázdný. Celkem se jedná přes 310 m² v krásném a dobře udržovaném domě z historické doby neorenesance.

Jde o unikátní příležitost koupě rohového činžovního domu v centru města. Pořídit si budovu přímo tady v blízkosti Masarykovy ulice, nákupní tepny a náměstí, je záruka zhodnocení Vašich peněz do budoucna. Kladno, největší město Středočeského kraje, má přes 70 tisíc obyvatel, a to je slušná základna potenciálních zákazníků pro váš business. Na rozdíl od jiných měst se tu mimořádně daří drobným podnikatelům. Kladno se nesmírně rychle rozvíjí a v budoucnu odtud povede i rychlodráha do Prahy. Už teď tu funguje pražská integrovaná doprava s bohatou frekvencí spojů. Rychlé spojení na letiště je také ohromnou výhodou. Město vyniká svými zelenými parky, sportem a možnostmi pro trávení volného času.

Samotné ceny, za které domy nabízíme, jsou bezkonkurenční a Vy si tak de facto pořídíte v centru města dům za cenu bytu v centru Prahy.

Domy Kladno – příležitost pro stabilní investici. Máte-li lepší představu o koupi vhodného činžovního domu, pošlete poptávku a jistě pro Vás najdu ideální nemovitost.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

PRODÁNO

Videoprohlídka

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.DomyKladno.cz

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF