Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu v Čechticích u Vlašimi

Světlý a prakticky řešený byt 2+1 s garáží a se sklepem

Popis nemovitosti

Prodej světlého bytu 2+1 v osobním vlastnictví s plochou 53 m2, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží bytového domu v ulici Družstevní č.p. 291 v Čechticích u Vlašimi. V přízemí domu náleží k bytu 20 m2 uzamykatelná garáž a 4,7 m2 sklep.

Prakticky řešený byt prošel v roce 2013 rekonstrukcí a nabízí neprůchozí ložnici, prostorný obývací pokoj a samostatnou kuchyň. V koupelně je sprchový kout a přípojka na pračku. Toaleta je zvlášť. Z centrální chodby je také vstup do technické místnosti, kde je elektrokotel na topení a bojler na ohřev vody. Byt je vybavený kuchyňskou linkou a částečně nábytkem, takže je připravený k okamžitému nastěhování. Nabízí naprosté soukromí, protože okna okolních domů jsou převážně orientována jiným směrem. Nad bytem je zateplená střecha s dobrou izolací, takže Vám nikdo nebude chodit nad hlavou.

Dům v poslední době prošel zateplením fasády severní a jižní strany, výměnou střechy, vchodových dveří a plastových oken. Přímo u domu je velký obecní pozemek, který lze využít jako společnou zahradu pro všechny obyvatele domu s perfektně fungujícím SVJ.

Jedná se o klidnou a bezpečnou lokalitu se skvělou dopravní dostupností autem a autobusem a s rychlým napojením na dálnici D1. V obci jsou veškeré služby pro každodenní potřeby, jako škola, školka, pošta, obecní úřad, restaurace, potraviny, lékárna, a další. Na větší nákupy, či na vlakovou stanici doporučuji Vlašim vzdálenou deset minut jízdy autem. Obec je v blízkosti Blaníku, legendární hory protkané turistickými stezkami, a celý kraj pod ním křižují cyklotrasy. Budete bydlet na strategickém místě s dojezdovou vzdáleností do hlavního města a zároveň v ideální české krajině.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo bližší informace k bytu, neváhejte mě kontaktovat. Na bytě neváznou žádné zástavy ani břemena a je možné jej financovat hypotékou, se kterou Vám s mým týmem rádi pomůžeme.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

 REZERVOVÁNO

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF