Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Bořivojova

Světlý byt 2+kk s vysokými stropy na Žižkově, Praha 3

 

 

in English below

Popis nemovitosti

V klidné ulici Bořivojova, atraktivní části pražského Žižkova, nabízím prodej světlého a prakticky řešeného bytu 2+kk s výměrou 50,77 m² ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

V roce 2016 proběhla v bytě rekonstrukce v rámci nové elektřiny na centrální chodbě a obývacího pokoje, kde byla navržena moderní kuchyňská linka na míru včetně všech spotřebičů a spousty úložného prostoru. V tomto pokoji je plovoucí podlaha a příprava na obývací část. V neprůchozí ložnici je nová protihluková izolace nalepená na původní cihlové stěně se sousedy a leštěné parkety na podlahách. Příjemná je i velká rozloha pokojů s vysokými stropy 3,2 metru. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je vyzděná ytongem. Ohřev vody je přes elektrický bojler. Topení je dynamickými akumulačními kamny s možností nastavení denního a nočního režimu topení. V rámci dalšího úložného prostoru je v bytě samostatná komora.

Byt je ideální na investici a na startovací bydlení. V okolí domu je vše potřebné pro život. Lokalita je výjimečná nejen perfektní dopravní dostupností autem a MHD, odkud za pár minut dojdete na metro Jiřího z Poděbrad, nebo tramvají sjedete na Hlavní nádraží. Také v okolí najdete vyhlášené restaurace, oblíbené obchody a další služby ke každodennímu využití. Jako příklad mohu uvést oblíbený park Riegrovy sady s atraktivním výhledem na západy slunce, blízký park Parukářka a Vrch Vítkov, pod kterým vede cyklostezka z Krejcárku až do centra metropole. Pár minut chůzí od domu je i bazén, wellness a sportovní centrum na Olšanském náměstí, odkud je to kousek na Floru s nákupním centrem a multikinem. Na Žižkově je stále co objevovat a každý si zde jistě najde své oblíbené místo.

Více informací Vám rád sdělím na uvedených kontaktech, nebo nejlépe osobně na prohlídce.

Ondřej Kučera, osobní realitní makléř

 

Cena: 6.150.000 Kč včetně provize

Videoprohlídka

3D scan

Bright 2+kk apartment with high ceilings in Žižkov, Prague 3

In the quiet street Bořivojova, an attractive part of Prague's Žižkov, I offer for sale a bright and practically designed 2+kk apartment with an area of 50.77 m² on the second floor of a brick building with an elevator.

In 2016, the apartment was renovated with new electricity in the central hall and the living room, where is a modern kitchen, including all appliances and lots of storage space. This room has a floating floor and preparation for the living area. In the bedroom is a new soundproofing glued on the original brick wall with neighbors and polished parquet floors. The large area of the rooms with high ceilings of 3.2 meters is also pleasant. The bathroom with shower and toilet is tiled with ytong. Water is heated via an electric boiler. The heating is a dynamic storage heater with the option of setting the day and night heating mode. As part of the additional storage space, there is a separate pantry in the apartment.

The apartment is ideal for investment and starter living. Around the house is everything necessary for life. The location is exceptional of its perfect transport accessibility by car and public transport, from where you can walk to the subway station Jiřího z Poděbrady in a few minutes, or take the tram to the Hlavní nádraží railway station. Also nearby you will find well-known restaurants, popular shops and other services for everyday use. As an example, I can cite the popular park Riegrovy sady with an attractive view of sunsets, the nearby park Parukářka and Vrch Vítkov, under which the cycle path from Krejcárek leads to the center of the metropolis. A few minutes' walk from the house is also a swimming pool, wellness and sports center on Olšanské náměstí, from where it is a short walk to Flora with a shopping center and multiplex cinema. There is still much to discover in Žižkov, and everyone will surely find their favorite place here.

I will be happy to provide you with more information at the listed contacts, or preferably in person at a tour.

Ondřej Kučera, personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF