Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Fikerova

Prodej bytu v ulici Fikerova, Praha 4, Modřany.

Světlý a perfektně řešený byt v osobním vlastnictví 4+kk, 87m2,

se dvěma krytými terasami 30m2 a zahradou 212m2.

PRODÁNO.

Popis nemovitosti

Prodej bytu v ulici Fikerova, Praha 4, Modřany. Světlý a perfektně řešený byt v osobním vlastnictví 4+kk, 87m2, se dvěma krytými terasami 30m2 a zahradou 212m2 o celkové ploše 329m2, se nachází ve zvýšeném prvním nadzemním podlaží úsporné novostavby, viladomu Elča, z roku 2016. K bytu náleží dvě garážová stání a sklep v domě.

Byt nabízí obývací pokoj spojený s kuchyní a se vstupem na terasu, hlavní ložnici s koupelnou a toaletou, dva samostatné pokoje se vstupy na zasklenou terasu, chodbu s vestavnými skříněmi, druhou koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost na pračku a sušičku.

V bytě jsou použity kvalitní materiály na podlahách, obložení a vybavení. Moderní kuchyňská linka na míru se spotřebiči. Plot na zahradě je osázen stromky a poskytuje dostatek soukromí. Dům je energetické náročnosti budovy třídy B – velmi úsporná, s ekologickým zpracováním solární energie a dešťové vody.

Atraktivní a klidná lokalita s výbornou dopravní dostupností autem i MHD, na tramvajovou zastávku tři minuty chůzí od domu, na autobusovou zastávku za minutu chůzí od domu, na vlakovou stanici Praha-Modřany za dalších pět minut autobusem. V dostupné vzdálenosti jsou veškeré obchody a služby, pošta, škola, školka, dětská hřiště, parky a cyklostezka podél Vltavy.

PRODÁNO.

Fotogalerie

3D scan bytu - projděte si byt pohodlně a detailně

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

Kontaktní formulář