Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům v Libiši u Neratovic

Ideální rodinný dům před rekonstrukcí

s velkým rovným pozemkem

 

in English below

Popis nemovitosti

Prakticky řešený rodinný dům s rovným pozemkem 1.016m2 se nachází v klidné části obce Libiše u Neratovic, v ulici U Studně. Je dispozičně řešený jako 3+1 o ploše 70m2. Podkroví je prázdné a dle regulativ obce tam je možné vestavět další obytné místnosti. Je napojený na veškeré inženýrské sítě, jako je voda, kanalizace, elektřina plyn a internet. Dům je spíše k rekonstrukci dle vlastních představ, vhodný pro rodinu s dětmi.

Na pozemku je několik menších staveb, jako jsou kůlny, garáž, sklípek, menší a větší skleník, který lze využít na pěstování vlastních plodin, nebo jako základ pro bazén s jižní orientací. Druhá polovina pozemku je praktiky volná bez oken od sousedů, takže nabízí naprosté soukromí. V zahradě je několik vzrostlých ovocných a okrasných stromů.

Za domem je les a tři minuty chůzí je autobusová zastávka se spojením do Prahy a větších okolních měst. Do patnácti minut chůzí dojdete na vlakovou stanici, nebo do centra Neratovic, kde jsou veškeré obchody a služby, škola, školka, gymnázium, lesopark, pošta, supermarket, plavecký bazén, sportovní areál, zimní stadion, kino, knihovna, společenský dům, městský úřad, restaurace a další.  Za dvacet minut jízdy autem se dostanete na pražské metro Letňany.

PREDANO

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Ideal family house before renovation with a large level plot

Practically designed family house with a flat plot of 1.016sqm is located in a quiet part of the village Libiše u Neratovic. It is laid out as a 3+1 with an area of 70sqm. The attic is empty and according to the village regulation it is possible to build additional living rooms there. It is connected to all utilities such as water, sewerage, electricity, gas and internet. The house is to be reconstructed according to your own ideas, suitable for a family with children.

There are several smaller buildings on the plot, such as sheds, garage, store, smaller and larger greenhouse, which can be used for growing your own crops, or as the basis for a swimming pool with a southern orientation. The other half of the plot is practically open with no windows from the neighbors, so it offers complete privacy. There are several mature fruit and ornamental trees in the garden.

Behind the house is a forest and within a three minutes walk there is a bus stop with connections to Prague and larger surrounding cities. Within a fifteen-minute walk you can reach the train station or the center of Neratovice, where there are all shops and services, school, kindergarten, gymnasium, forest park, post office, supermarket, swimming pool, sports complex, ice rink, cinema, library, community center, town office, restaurants and more.  In twenty minutes by car you can reach the Prague metro Letňany.

SOLD OUT

Video Teaser

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

 

Kontaktní formulář