Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům Loučná

Velkoryse řešený rodinný dům 524m2, 7+1

se zimní zahradou, bazénem, saunou, garáží, zahradní terasou

a pozemkem 714m2.

Nabídnuto k prodeji, ale nakonec velmi výhodně pronajato.

 

Generously designed family house 524m2, 7 + 1 with winter garden, swimming pool, sauna, garage, garden terrace and land 714m2.

More information below.

         Offered for sale, but in the end very conveniently rented.


 

 

 

Великолепно спроектированный семейный дом 524м2, 7 + 1 с зимним садом, бассейном, сауной, гаражом, садовой террасой и земельным участком 714м2.

Более подробная информация ниже. 

           Предлагается к продаже, но в итоге очень удобно сдана.
 
 

Popis nemovitosti

Velkoryse řešený rodinný dům o ploše 524m2, dispozičně rozdělený jako 7+1 se zimní zahradou, bazénem, saunou, garáží, zahradní terasou a dalším příslušenstvím, je postavený na pozemku o celkové výměře 714m2. Má čtyři nadzemní podlaží a jedno podzemní, kde je technické zázemí. V přízemí se nachází částečně podsklepená garáž pro tři vozy s dálkově ovládanými vraty. Dále je zde vstupní chodba s koupelnou, velký pokoj, který lze využít i jako kancelář, průchozí do koupelny se saunou a k bazénu s protiproudem. V prvním patře je prostorný obývací pokoj 115m2 s krbem a vstupem na zahradní terasu, samostatná jídelna, koupelna, vybavená kuchyň a zasklená zimní zahrada 25m2, která lze v letních dnech otevřít. Ve druhém patře je hlavní ložnice se šatnou a vlastní koupelnou, dva samostatné pokoje a druhá koupelna. V posledním patře je otevřený podkrovní pokoj s vlastní koupelnou a masážní vanou.

Dům byl v roce 2018 rekonstruován, je zateplený a vytápěný tepelným čerpadlem se šesti vrty. Možnost využití záložních elektrických kotlů a krbové vložky. Energetická náročnost budovy třídy B - velmi úsporná. Je vybavený kamerovým a zabezpečovacím systémem. Má napojení na obecní kanalizaci a vodovod. Na pozemku je i vlastní studna pro závlahu zahrady, která je v přední i zadní části pozemku s dostatkem soukromí a přístupná z jižní terasy (obývací pokoj) i přímo z bazénu. Je velmi dobře udržovaná, rovná a mírně svažitá.

Jedná se o atraktivní lokalitu s velmi dobrou dopravní dostupností autem i MHD. Autobusová zastávka dvě minuty chůzí od domu, na metro Luka za dalších pět minut. Na vlakovou stanici Praha-Řeporyje za tři minuty autobusem. Veškerá vybavenost v místě - škola, školka, dětská hřiště, parky, Prokopské údolí, pošta, obchody, restaurace, sportovní i obchodní centra.

Dům je vhodný pro vícegenerační bydlení, na investici, jako sídlo společnosti, nebo pro rodinu, která si chce dopřát komfort prostorného domu. Také lze přestavbou přizpůsobit na více samostatných bytových jednotek. Lze financovat hypotékou, kterou vyřídíme rychle a výhodně. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Doporučujeme osobní prohlídku.

PRONAJATO.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Spacious family house 7 + 1, 524sqm, swimming pool, sun, garage

Family house for sale in Loučná street, Prague 5, Řeporyje.

Generously designed family house with an area of 524 square meters, layout divided as 7 + 1 with a winter garden, swimming pool, sauna, garage, garden terrace and other accessories, is built on land with a total area of 714 square meters. It has four floors and one underground, where is the technical background. On the ground floor there is a partial basement garage for three cars with remote controlled doors. There is also an entrance hall with a bathroom, a large room, which can also be used as an office, through the bathroom with sauna to the pool with countercurrent. On the first floor is a spacious living room 115 sqm with fireplace and access to the garden terrace, separate dining room, bathroom, equipped kitchen and glassed-in winter garden 25 sqm, which can be opened in summer days. On the second floor there is a master bedroom with dressing room and private bathroom, two separate rooms and a second bathroom. On the top floor there is an open attic room with a private bathroom and a spa bath.

The house was renovated in 2018, is isolated and heated by a heat pump with six boreholes. Possibility to use backup electric boilers and fireplace inserts. Energy performance of a class B building - very energy efficient. It is equipped with a camera and security system. It has a connection to the municipal sewer and water supply. There is also a private well for garden irrigation.

The garden at the front and rear of the property with plenty of privacy is accessible from the southern terrace (living room) and directly from the pool. It is very well maintained, straight and slightly sloping.

It is an attractive location with very good accessibility by car and public transport. Bus stop two minutes walk from the house, to the metro Luka in another five minutes. The train station Praha-Reporyje in three minutes by bus. All amenities in place - school, kindergarten, playgrounds, parks, Prokop valley, post office, shops, restaurants, sports and business centers.

The house is suitable for multi-generation family housing, for investment or as a company headquarters. Can be financed by a mortgage, which we handle quickly and conveniently. Do not hesitate to contact us for more information. We recommend personal tour.

RENTED

Продается семейный дом на улице Лоучна, Прага 5, Ржепорые

Великолепно спроектированный семейный дом площадью 524 квадратных метра, разделенный по планирове 7 + 1. Включает в себя зимний сад, бассейн, сауну, гараж, садовую террасу. Построенный на земельном участке общей площадью 714 квадратных метров, дом имеет четыре надземных этажа и один подземный, где находится техническая часть. На первом этаже находится частично подземный гараж на три машины с воротами на дистанционном управлении. Также на нижнем уровне находятся просторная гостиная 115м2 с камином и выходом на садовую террасу, отдельная столовая, ванная комната, оборудованная кухня и застекленный зимний сад 25м2, который может быть открыт в летние дни. На втором этаже находится основная спальная комната с гардеробной и ванной комнатами, а также две отдельные комнаты и ещё одна дополнительная ванная комната. На верхнем этаже находится открытая мансарда с собственной ванной комнатой и гидромассажной ванной.

Дом был отремонтирован в 2018 году, утеплен, отпаплевается тепловым насосом с шестью скважинами. Возможность использования резервных электрических котлов или каминной топки. Энергоэффективность здания класса B - высокая. Дом оснащен системами безопасности, такими как сигнализация и камеры. Полное подключение к городской канализации и водоснабжению. Участок имеет свой собственный колодец для полива сада, который находится в передней и задней части участка.

Это привлекательное место с очень хорошей доступностью на автомобиле или общественном транспорте. Автобусная остановка находится в двух минутах ходьбы от дома, до метро Лука около семи минут. Железнодорожный вокзал Прага-Ржепорые в трех минутах езды на автобусе. Все социальные удобствы, такие как школа, детский сад, детские площадки, парки, Прокопская долина, почта, магазины, рестораны, спортивные и бизнес центры находятся в непосредственной близости.

Дом подходит для жилья нескольких поколений, для инвестиций, в качестве офиса компании или для семьи, которая хочет наслаждаться комфортом просторного дома. Он также может быть преобразован в несколько отдельных единиц жилья. Может финансироваться за счет ипотеки, с которой мы справляемся быстро и выгодно. Не стесняйтесь обращаться к нам за дополнительной информацией. Мы рекомендуем личный осмотр.  АРЕНДА

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

 

Kontaktní formulář