Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata v Poddubí

Prodej dřevěné chaty, 70 m2,

s vlastním pozemkem přímo u řeky Sázavy.

 

PRODÁNO.

Popis nemovitosti

Prodej chaty v Poddubí v části obce Kaliště u Ondřejova, Praha-východ.
Dřevěná podezděná chata z roku 2009 se nachází na vlastním rovném pozemku o výměře 447m2 se soukromým přístupem přímo k řece Sázavě. Vstup do chaty je řešen přes prostornou zastřešenou terasu, ke které je připojena ještě jedna menší terasa s posezením vedle chaty. Z předsíně se vchází do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Dále o pár schodů výše je útulný obývací pokoj
s kuchyní, ve kterém jsou krbová kamna a schodiště do obytného podkroví s velkým pokojem na spaní. Pod chatou je menší sklípek s krbem a technická místnost s čerpadlem ze studny. Odpad sveden do jímky, elektřina 220/380V. Vše o celkové užitné ploše 70m2. Ačkoliv se chata nachází u dálničního mostu, není to pro místní kouzelnou atmosféru překážkou. Z terasy je příjemný pohled na
řeku, která je perfektní na koupání, rybolov, případně si s lodičkou dojet do okolních míst k jezům a do přírody.
Přístup k chatě je po obecní komunikaci přes bránu s možností vstupu pouze pro majitele nemovitostí v chatové osadě, což zaručuje dostatek soukromí pro rekreaci.
Jedná se o atraktivní lokalitu s velmi dobrou dopravní dostupností. Autem za 30 minut z Prahy. Autobusová zastávka Kaliště-Poddubí s přímým spojem do Ondřejova se nachází 5 minut chůzí od chaty, vlaková stanice Hvězdonice 10 minut chůzí a 2 minuty chůzí od chaty se nachází oblíbená restaurace Zámeček Kaliště s venkovním bazénem a přípravou na brzké otevření saunového světa. Další možnosti v okolí jsou v krásné přírodě s dlouhými cyklostezkami a turistikou k rozhlednám i farmám, ale i v blízkých městech s bohatou historií zámků a muzeí.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, případně pošleme 3D scan celé chaty s virtuální prohlídkou a video prohlídku chaty a okolí.

 

PRODÁNO.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

 

Kontaktní formulář