Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt V Háji

Světlý a zcela nový byt 1+kk

v projektu Byty Dělnická v Holešovicích

 

 

 

in English below

Popis nemovitosti

V atraktivní lokalitě pražských Holešovic, na rohu ulic Dělnická a V Háji, nabízíme pronájem světlého a zcela nového bytu 1+kk s výměrou 33,9 m2, který se nachází ve třetím nadzemním podlaží domu s výtahem. Jde o nový projekt Byty Dělnická, který se právě dokončuje v rámci vnitřních prostor a obchodů v přízemí. Byt už je nyní připraven k nastěhování. Nabízí hlavní pokoj s prakticky oddělenou ložnicovou částí od obývací. Má velké okno přes celou šířku místnosti, orientované na jih do klidné ulice V Háji. Pod oknem je uzavíratelná rekuperace, jako přirozené větrání. Kuchyňská linka má lednici s mrazákem, indukční desku se dvěma vařiči, odsávací digestoř a dřez. V koupelně je nová pračka, sprchový kout a toaleta. Topení se ovládá termostatem v pokoji, v předsíni je domácí telefon s kamerou. Podlaha je plovoucí, v koupelně dlažba.

Jde o ekologicky a energeticky šetrnou stavbu, především díky využití dnešních moderních technologií ve stavebnictví. Má energetickou náročnost budovy třídy B (úsporná). V okolí je vše pro každodenní potřeby. V domě supermarket, před domem vyhlášená pekárna, v okolí oblíbené kavárny a restaurace, obchody a parky s cyklostezkou podél řeky. Výborná dopravní dostupnost autem i MHD. Tramvajová zastávka minutu chůzí od domu, na metro Palmovka za dalších pět minut tramvají.

Příjemné bydlení od seriózního majitele se zájmem dlouhodobého pronájmu za 15.000 Kč plus poplatky ve výši 2.400 Kč a elektřina 1.600 Kč. Provizi neplatíte, máme ji zajištěnou od majitele.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera

osobní realitní makléř

Videoprohlídka

Bright and new 1+kk apartment in the Byty Dělnická project in Holešovice

In the attractive location of Holešovice, on the corner of Dělnická and V Háji streets, we offer for rent a bright and brand new 1+kk apartment with an area of 33.9 m2, located on the third floor of a building with an elevator. It is a new Byty Dělnická project, which is currently being completed as part of the interior spaces and shops on the ground floor. The apartment is now ready to move into. It offers a main room with a practically separate bedroom area from the living room. It has a large window across the entire width of the room, facing south to the quiet street V Háji. Under the window there is a closable recuperation, like natural ventilation. The kitchen has a fridge with freezer, an induction hob with two burners, an extractor hood and a sink. The bathroom has a new washing machine, shower and toilet. The heating is controlled by a thermostat in the room, there is a house phone with a camera in the hall. The floor is floating, tiles in the bathroom.

It is an ecologically and energy-friendly building, mainly thanks to the use of today's modern technologies in the construction industry. It has the energy efficiency of a class B building (economical). Everything for everyday needs is nearby. A supermarket in the house, a famous bakery in front of the house, popular cafes and restaurants, shops and parks with a bike path along the river in the vicinity. Excellent transport accessibility by car and public transport. The tram stop is a minute walk from the house, and the Palmovka metro is another five minutes by tram.

Pleasant living from a serious owner interested in long-term rental for 15,000 CZK plus fees in the amount of 2,400 CZK and electricity 1,600 CZK. You don't pay commission, we have it secured from the owner.

For more information, please do not hesitate to contact me.

Ondřej Kučera

personal real estate agent

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF