Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Třebenická

Zrekonstruovaný byt 2+kk s výhledem do zeleně

 

in English below

Popis nemovitosti

Prodej bytu v ulici Třebenická 1287/10, Praha 8 – Kobylisy. Zrekonstruovaný byt s možností převodu do osobního vlastnictví, dispozičně řešený jako 2+kk, s komorou na patře, sklepem a s celkovou plochou 40m2, se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. Byt má zděné jádro, plovoucí podlahy a plastová okna s výhledem do zeleně. Nabízí obývací pokoj s částečně odděleným kuchyňským koutem, samostatnou ložnici, chodbu s velkou vestavěnou skříní, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu zvlášť a komoru na chodbě domu. K bytu náleží sklepní kóje.

Dům je po kompletní rekonstrukci, má novou fasádu se zateplením, plastové stoupačky, nový výtah, hotové interiéry a nové vstupní portály na čip včetně zvonků. Nachází se v oblíbené lokalitě pražských Kobylis s velmi dobrou dopravní dostupností. Autobusová a tramvajová zastávka tři minuty chůzí od domu, na zastávku metra C Ládví za dalších pět minut. V okolí jsou veškeré obchody a služby, supermarket, nákupní centrum, parky a dětská hřiště, venkovní posilovny i sportovní areál, kulturní centrum.

Jde o byt v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví v příštím roce, který je vhodný pro bydlení, nebo díky nízkým poplatkům i na následný pronájem. Bytové družstvo velmi dobře hospodaří a stará se o dům s veškerou péčí. Pro bližší informace, či osobní prohlídku, nás neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Apartment for sale in Třebenická street 1287/10, Prague 8 - Kobylisy.

Apartment for sale in Třebenická street 1287/10, Prague 8 - Kobylisy. Renovated apartment with the possibility of transfer to personal ownership, layout designed as 2 + kk, with a chamber on the floor, cellar and a total area of ​​40 square meters, is located on the first floor of a panel house with an elevator. The apartment has a brick core, floating floors and plastic windows overlooking the greenery. It offers a living room with a partially separated kitchenette, a separate bedroom, a hallway with a large built-in wardrobe, a bathroom with shower, a separate toilet and a storage room in the hallway of the house. The apartment has a cellar.

The house is after complete reconstruction, has a new facade with insulation, plastic risers, new elevator, finished interiors and new entrance portals on chip including bells. It is located in a popular area of Prague Kobylis with very good transport accessibility. Bus and tram stop three minutes walk from the house, to metro station C Ládví in another five minutes. In the vicinity there are all shops and services, a supermarket, a shopping centre, parks and playgrounds, outdoor gyms and a sports complex, a cultural centre.

It is a cooperatively owned apartment with the possibility of transferring to personal ownership next year, which is suitable for living, or thanks to the low fees for subsequent rent. The housing cooperative manages the house very well and takes care of it with care. For more information or a personal inspection, please contact us.

SOLD

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

 

Kontaktní formulář