Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Škrétova

Atraktivní a světlý byt v osobním vlastnictví,

s možností využití i jako reprezentativní kancelář,

je dispozičně řešený jako 3+kk se šatnou a výměrou,

116,9 m² v centru Prahy

 

in English below

Popis nemovitosti

Atraktivní a světlý byt v osobním vlastnictví, s možností využití i jako reprezentativní kancelář, je dispozičně řešený jako 3+kk se šatnou a výměrou 116,9m2, který se nachází v prvním patře nárožního novorenesančního domu v centru Prahy na Vinohradech, v ulici Škrétova. Má vysoké stropy a je rozdělený na tři prostorné a světlé místnosti, z nichž se dvě dají zařídit jako neprůchozí. V té prostřední je plně vybavená kuchyňská linka s veškerými spotřebiči a kamennou deskou. Dále je k dispozici menší místnost s možností využití jako šatna, či archiv. V koupelně je vana a plynový kotel na topení a ohřev vody, samostatná toaleta má přístup z předsíně s menší komorou. Repasovaná špaletová okna s původními kličkami mají v poslední místnosti kompletně zatemňovací okenní rolety. Na podlahách jsou převážně originální leštěné parkety.

Dům má rekonstruovanou fasádu a interiéry, které jsou už od vstupu velmi působivé, ať už se jedná o vstupní bránu z masivního dřeva, štukované barevné stropy, nebo točité schodiště s původním zábradlím. Plány domu totiž navrhoval Hans Pichler, který se zasloužil o další významné stavby v Praze. Také v tomto domě v minulosti bydlela zpěvačka Ema Destinová. Dům je po opravách se vstupem na čip a s novým výtahem. K dispozici je společný dvůr. Aktuálně probíhá rekonstrukce velkých nebytových prostor a sklepů v přízemí domu, jejichž příslušný podíl je také součástí prodeje.

Lokalita je výjimečná nejen perfektní dopravní dostupností autem, vlakem i MHD, odkud za pár minut dojdete přes Čelakovského sady na Václavské náměstí s přestupními zastávkami metra Muzeum a Můstek, takže máte všechny trasy kousek od domu. Také v okolí najdete vyhlášené restaurace, oblíbené obchody a další služby ke každodennímu využití.

Jde o unikátní nemovitost, ať už svou bohatou historií, tak i polohou ve městě. Díky nízkým poplatkům je vhodná i na investici s následným pronájmem. Více informací Vám rád sdělím na uvedených kontaktech, nebo ideálně osobně na prohlídce.

 

cena 13 900 000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

A privately owned, attractive and bright apartment which is also suitable for being used as a representative office space

A privately owned, attractive and bright apartment which is also suitable for being used as a representative office space. It is designed as a 3+kk with a dressing room and an area of 116.9 square meters, located on the first floor of a corner neo-renaissance house in the center of Prague in Vinohrady, in the street Škrétova. The  high ceilinged flat is divided into three spacious and bright rooms, two of which can be arranged as impassable if desired. In the dining room there is a fully equipped kitchen with all appliances and a stone counter. There is also a smaller room in the back which can be used as a dressing room or archive. The bathroom has a bathtub and a boiler that runs with gas for heating and hot water. A separate toilet adjacent to a smaller storage is located next to the entrance hall. The renovated casement windows with the original handles also have roller blinds which can darken the room completely when needed. The floors are mostly original polished parquets.

From the grand wooden main entrance to the stucco colored ceilings and spiral staircase with the original railings, the building is highly impressive and has a renovated facade and interiors. The plans of the house were proposed by Hans Pichler, who contributed to other important buildings in Prague. Opera singer Ema Destinová also lived in this house in the past. Thanks to the reconstruction the building is now accessed with a chip and a new elevator is in service. There is a shared courtyard. The reconstruction of large non-residential premises and cellars on the ground floor of the house is currently underway, the relevant units are also part of the sale.

The location is exceptional because of perfect accessibility by any means of transport, may it be by car, train and public transport.  You can walk through Čelakovského sady to Václavské náměstí in a few minutes and reach the Muzeum and Můstek metro stations. So the hub of Prague public transport is literally a stone’s throw from the building. Furthermore, in the neighborhood you will find renowned restaurants, popular shops and any type of daily services.

It is an exceptional property, not only because of its rich history but also its convenience. Thanks to low fees, it is also suitable for investments with subsequent rental. I will be happy to provide you with more information at the listed contacts, or ideally in person at the tour.

Kontakt

Kontaktní formulář