Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Poděbradská

Světlý a prostorný byt 2+1, 54m² v osobním vlastnictví

 

in English below

Popis nemovitosti

Prodej bytu v ulici Poděbradská 541/99, Praha 9, Hloubětín. Světlý a prostorný byt v osobním vlastnictví, dispozičně řešený jako 2+1, s výměrou 54m2, který se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Nabízí samostatnou ložnici a kuchyň s výhledem do klidné ulice Mochovská plné zeleně, dále velký obývací pokoj s orientací do hlavní ulice Poděbradská. V koupelně je vana, toaleta zvlášť. K dispozici je sklepní kóje v suterénu domu. Byt má zděné jádro, původní parkety a plastová okna. Je připravený spíše k rekonstrukci dle vlastních představ, ale je také možné ho hned užívat. Právě probíhá celková revitalizace domu se zateplením.

Vstup do domu je z obou stran. Díky tomu se dostanete do parku, aniž byste museli přejít jakoukoliv ulici. Hned za domem je dětské hřiště pro malé i velké děti. Na dohled z okna je mateřská a základní škola. Minutu chůzí od domu je zastávka metra, autobusu a tramvaje Hloubětín. Přes ulici jsou veškeré potřebné obchody jako supermarket, lékárna, drogerie a obchodní centrum. Naproti domu je příjemná kavárna a v blízkosti oblíbené restaurace, parky, cyklostezky, Přírodní park Smetanka s rybníkem, Les Lehovec, park Aloisov. Další zábavu se sportovními aktivitami a multikinem najdete třeba v nedalekém Centru Černým Most.

Byt je ideální na bydlení i na investici k následnému pronájmu. Na bytě neváznou žádné zástavy ani břemena a je možné jej financovat hypotékou, se kterou Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Doporučujeme osobní prohlídku.

 

Podepsaná kupní smlouva

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Bright and spacious apartment 2+1, 54sqm in personal ownership

Apartment for sale in Poděbradská 541/99 street, Prague 9, Hloubětín. Bright and spacious apartment in personal ownership, layout designed as 2+1, with an area of ​​54 square meters, located on the fourth floor of a brick building with an elevator. It offers a separate bedroom and kitchen overlooking the quiet Mochovská street full of greenery, than a large living room facing the main street Poděbradská. The bathroom has a bath, separate toilet. There is a cellar in the basement of the house. The apartment has a brick core, original parquet floors and plastic windows. It is ready for reconstruction according to your own ideas, but it is also possible to use it immediately. A complete revitalization of the house with insulation is currently underway.

The entrance to the house is from both sides. This allows you to get to the park without having to cross any street. Right behind the house is a playground for small and big children. Kindergarten and primary school are in sight of the window. Hloubětín metro, bus and tram stop is a minute walk from the house. Across the street are all the necessary shops such as a supermarket, pharmacy, drugstore and shopping center. Opposite the house is a nice cafe and near popular restaurants, parks, bike paths, Smetanka Nature Park with a pond, Lehovec Forest, Aloisov Park. Further entertainment with sports activities and a multi-cinema can be found in the nearby Černý Most Center.

The apartment is ideal for living and investment for subsequent rental. There are no pledges or encumbrances on the apartment and it is possible to finance it with a mortgage, with which we will be happy to help you. Do not hesitate to contact us for more information. We recommend a personal tour.

Signed purchase agreement

Kontakt

Kontaktní formulář