Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Odlehlá

Světlý byt 3+1 s lodžií a výhledem, přímo u parku

Popis nemovitosti

Prodej světlého bytu v osobním vlastnictví, dispozičně řešeného jako 3+1 se zasklenou lodžií a celkovou plochou 65,14m², který se nachází ve třetím patře zrekonstruovaného domu v ulici Odlehlá č.p. 320/69. Nabízí naprosté soukromí, protože z oken je výhled do dáli na Vysočany a do parku, který je přímo u domu. Byt je krásně světlý s hlavní orientací pokojů na východ, samostatná kuchyň je na jih. Má zděné jádro, plastová okna a je připravený buď ke kompletní rekonstrukci, nebo k dokončení, kdy stačí položit podlahu, doplnit kuchyňskou linku dle vlastních představ a byt bez problémů užívat, či pronajmout. Nabízí dvě neprůchozí ložnice, z nichž jedna má zasklenou lodžii 3,3m². Dále je zde prostorný obývací pokoj s možností propojení s kuchyní. Z centrální chodby je vstup do všech místností, do koupelny s vanou a na samostatnou toaletu. K bytu náleží sklep 2,3m² v suterénu domu. Dům je po kompletní rekonstrukci fasády se zateplením, má plastová okna a plastové stoupačky. Společenství vlastníků velmi dobře hospodaří.

Byt je ideální pro rodiny s dětmi díky zázemí v okolí, jako je dětské hřiště, školka, základní škola a gymnázium. Jedná se o klidnou a atraktivní lokalitu, obklopenou zelení s venkovní posilovnou Pod Balkánem, discgolf hřištěm na Krejcárku a cyklostezkou až na Hlavní nádraží. Kousek od domu je také wellness saunový svět, velké sportovní centrum s plaveckým bazénem a výborná restaurace.

Skvělá dopravní dostupnost autem i MHD. Autobusová zastávka tři minuty chůzí od domu, za dalších šest minut jízdy autobusem na zastávku metra Vysočanská. Parkování vozu je možné na ulici, kde v kteroukoliv dobu nejdete místo hned u domu, případně je padesát metrů od domu hlídané parkoviště.

Pro lepší představu návrhu rekonstrukce jsme připravili vizualizaci hotového stavu. K úpravám bytu můžeme doporučit spolehlivou stavební firmu. Byt je v osobním vlastnictví bez břemen a zástav, takže koupi lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem, se kterým rádi pomůžeme.

Přijďte se podívat osobně a naplánovat svou ideální investici do vlastního bydlení, nebo do praktického bytu k pronájmu.

PRODÁNO

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

Ondřej Kučera

Dveře do světa realit jsem otevřel před 12 lety...
 
Jak to tak bývá, začátky rozhodně nebyly jednoduché, ale bylo to důležité období mého profesního i osobního života. Věděl jsem, že pokud budu svou práci odvádět kvalitně a svědomitě, tak mám slušnou možnost na poctivý úspěch.
 
Velice důležitá je pro mě důvěra, empatie a spokojenost klienta. Pro nás realitní makléře je obchod s nemovitostmi denní chléb, ale pro klienty většinou velká životní událost a já jsem opravdu šťastný, když klientům mohu v této etapě pomáhat, ideálně s dobrým koncem.
 
Při samotné práci využívám nejmodernějších trendů a způsobů prezentace (videoprohlídky, 3D scan, grafické půdorysy, profi fotografie), ale především mi záleží na individuálním přístupu ke každému klientovi.
 
Mám báječnou ženu a malého syna, kterým věnuji téměř všechen volný čas. Nejraději relaxuji v přírodě, a to v jakémkoliv ročním období.
 
Pokud Vám mohu být nápomocen, tak se na mě neváhejte obrátit.
 
Ondřej Kučera
osobní realitní makléř


Ondřej Kučera

Kontaktní formulář