Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Modrá Zahrada

Prodej útulného bytu 1+kk s balkonem v Berouně

 

in English below

Popis nemovitosti

Prodej bytu v ulici Na Dražkách č.p. 1893, Beroun-Město, projekt Modrá Zahrada. Světlý a prakticky řešený byt v osobním vlastnictví, dispozičně řešený jako 1+kk s balkonem a s celkovou výměrou 31,1m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží novostavby z roku 2012. Nabízí velký pokoj s balkonem, předsíň a koupelnu s vanou, pračkou a toaletou. Z bytu je výhled do dáli na Kozí hřbet a Vysokou stráň. Je vybavený kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, odsávací digestoř, lednice s mrazákem, dřez). K bytu náleží sklepní kóje 3m² (nezapočítává se do celkové výměry bytu).

Dům je zateplený a ve skvělém stavu. Energetická náročnost budovy třídy C – úsporná. Všechny bytové jednotky jsou orientovány východním směrem do otevřeného vnitrobloku, kde se nachází parkoviště. Perfektní dopravní dostupnost autem i městskou dopravou. Autobusová zastávka s přímým spojením do Prahy na Zličín je tři minuty chůzí od domu, na vlakovou stanici dojdete za dvacet minut. Za minutu jízdy autem jste na dálnici D5.

Ve městě je vše potřebné. Retail park s obchody a supermarkety, výborné restaurace, Zábranský park, Městská hora, nemocnice, pošta a veškeré služby.

Byt je ideální pro samostatné bydlení. Díky nízkým poplatkům je ideální i jako investice s následným pronájmem. V Berouně aktuálně není žádný takový byt s dispozicí 1+kk k okamžitému nastěhování.

Možnost financování hypotékou, se kterou Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Doporučujeme osobní prohlídku.

 

PRODEJ UKONČEN

Videoprohlídka

3D scan

Cozy 1+kk apartment for sale with balcony in Beroun

Apartment for sale in Na Dražkách street no. 1893, Beroun-Město, Modrá Zahrada project. Bright and practically designed apartment in private ownership, layout designed as 1+kitchenette with balcony and with a total area of 31.1 sqm is located on the 3rd floor of a new construction building from 2012. It offers a large room with a balcony, hallway and bathroom with bath, washing machine and toilet. The apartment has a distant view of Kozí hřbet and Vysoká stráň. It is equipped with a kitchen including appliances (ceramic hob, electric oven, extractor hood, fridge with freezer, sink). The apartment has a cellar of 3 sqm (not included in the total area of the apartment).

The house is insulated and in excellent condition. Energy performance of the building class C - economical. All apartment units are oriented eastwards to the open courtyard, where there is a parking lot. Perfect accessibility by car and public transport. The bus stop with direct connection to Prague - Zličín is a three-minute walk from the building, the train station can be reached in twenty minutes. In a one-minute drive you can be on the D5 motorway.

Downtown there is everything you need. Retail park with shops and supermarkets, excellent restaurants, Zábranský park, the hill of Městská hora, hospital, post office and all services.

The apartment is ideal for single living. Thanks to the low fees it is also ideal as an investment with subsequent rental. There is currently no such apartment in Beroun with a layout of 1+kk for immediate move-in.

We will be happy to help you with the possible mortgage financing. For more information please contact us. We recommend a personal tour.

Kontakt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF