Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Kubelíkova

Světlý byt 2+kk s terasou a krásným výhledem na Prahu

 

 

in English below

 

Popis nemovitosti

 

Prodej pečlivě zrekonstruovaného bytu s terasou a s unikátním výhledem na Prahu, který se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem u Riegrových sadů, Praha 3, Žižkov.

Byt je dispozičně řešený jako 2+kk s terasou a celkovou plochou 65,5m2. Nabízí prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a se vstupem na terasu 5,8m2, na kterou je přístup i ze samostatné ložnice. Dostatek úložných prostor je vyřešen vestavěnými skříněmi, praktickou šatnou a velkou komorou, která dříve sloužila jako samostatný pokoj. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je obložena pravým mramorem. Kuchyňská linka s pracovní deskou z leštěného mramoru je vybavena kvalitními spotřebiči včetně myčky, pračky, sušičky a elektrické trouby. Byt prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí. Má nové rozvody, topení a ohřev vody přes kombinovaný kotel, masivní dřevěnou podlahu, bezpečnostní dveře, dřevěná okna s příjemnou orientací bytu na severozápad s nádherným výhledem na Pražský hrad a historické panorama Prahy s nezapomenutelnými západy slunce.

Jedná se o atraktivní lokalitu v blízkosti Riegrových sadů, Rajské zahrady, parku Parukářka a náměstí Jiřího z Poděbrad. Perfektní dopravní dostupnost autem i MHD. Na zastávku metra, tramvaje a autobusu do pěti minut chůzí od domu. V místě najdete veškeré obchody a služby, oblíbené kavárny, vyhlášené restaurace, farmářské trhy, venkovní i vnitřní sportovní centrum s bazénem a wellness.

K bytu náleží sklep 5,6m2 v suterénu domu (tato plocha se nezapočítává do celkové výměry bytu). Byt je ideální na bydlení, nebo díky nízkým měsíčním poplatkům i na investici.

Pro osobní prohlídku a bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

REZERVOVÁNO

 

Videoprohlídka

3D scan

K zasnění - video

Bright apartment 2+kk with terrace and beautiful view of Prague

Light renovated apartment for sale with a terrace and a unique view of Prague, located on the fifth floor of a brick building with elevator near Riegrovy sady, Prague 3, Zizkov.

 

The apartment is designed as 2+kk with a terrace and a total area of 65,5 sqm. It offers a spacious living room connected to the kitchen and with access to the terrace of 5.8 sqm, which is also accessible from a separate bedroom. Plenty of storage space is solved by built-in wardrobes, a practical closet and a large storage room, which previously served as a separate room. The bathroom with shower and toilet is tiled with real marble. The kitchen with polished marble worktops is fitted with quality appliances including a dishwasher, washing machine, tumble dryer and electric oven. The apartment was completely renovated in 2020. It has new wiring, heating and water heating via a combi boiler, solid wood flooring, security doors, wooden windows with a enjoyable orientation of the apartment to the northwest with a magnificent view of Prague Castle and the historical panorama of Prague with unforgettable sunsets.

 

This is an attractive location near Riegrovy Sady, Rajska zahrada, Parukářka Park and Jiriho z Podebrad Square. Perfect transport accessibility by car and public transport. Metro, tram and bus stop within five minutes walk from the house. In the place you will find all shops and services, popular cafes, renowned restaurants, farmers' markets, outdoor and indoor sports centre with swimming pool and wellness.

 

The apartment has a cellar 5.6 sqm in the basement of the house (this area is not included in the total area of the apartment). The apartment is ideal for living, or thanks to the low monthly fees also for investment.

 

RESERVED

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF