Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Jugoslávských partyzánů

Světlý a prostorný byt po rekonstrukci, 3+1,

dva balkony, hala, šatna, 132m2, krásný výhled

 

Bright and spacious apartment after reconstruction, 3+1,

two balconies, hall, cloakroom, 132sqm, beautiful view

 

PRODÁNO. SOLD.

 

Popis nemovitosti

Prodej bytu v ulici Jugoslávských partyzánů, Praha 6, na hranici atraktivních lokalit Dejvic a Bubenče.

Světlý a velmi prostorný byt v osobním vlastnictví, dispozičně řešený jako 3+1 s halou, šatnou a dvěma balkony, o celkové ploše 131,57m2, se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci s novými rozvody elektřiny a vody, na podlahách jsou broušené parkety a dlažba. Je orientovaný na tři světové strany s výhledem až na Vítězné náměstí a z druhé strany na Podbabu. Nabízí neprůchozí ložnici, kuchyň s jídelnou a balkonem, obývací pokoj, samostatnou pracovnu s balkonem, halu, velkou šatnu, vstupní předsíň, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou, druhá toaleta zvlášť. K bytu náleží sklep. Topení a ohřev vody je plynovým kotlem.

Dům s novým výtahem je také po rekonstrukci fasády, střechy a světlíků. Perfektní dopravní dostupnost autem, MHD a vlakem. Autobusová a tramvajová zastávka u domu, na vlakovou stanici Podbaba za 7 minut chůzí a na metro Dejvická 15 minut chůzí od domu. V místě je veškerá občanská vybavenost a služby – škola, školka, obchody, restaurace, parky, dětská hřiště, obchodní a sportovní centrum, Královská obora Stromovka, Šárecké údolí.

Vzhledem k velkému počtu ambasád, velkých firem, vysokých škol a úřadů v bezprostředním okolí je tento byt vhodný i na investici k následnému pronájmu.

Lze financovat hypotékou, kterou vyřídíme rychle a výhodně. Pro bližší informace, nebo osobní prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

 

PRODÁNO.

 

Apartment for sale in Jugoslávských partyzánů street, Prague 6, on the border of attractive locations Dejvice and Bubeneč.

Bright and very spacious apartment in private ownership, designed as 3+1 with hall, cloakroom and two balconies, with a total area of 131,57 square meters, is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment is after complete reconstruction with new electricity and water, floors are parquet and tiles. It is oriented on three cardinal points with a view through the street of the Vítězné námětí and Podbaba from the other side. It offers a separate bedroom, kitchen with dining room and balcony, living room, separate study with balcony, hall, large dressing room, entrance hall, bathroom with tub, shower and toilet, and second separate toilet. The apartment has a cellar. Heating and hot water is by a gas boiler.

The house with a new elevator is renovated facade, roof and skylights. Perfect accessibility by car, public transport and train. Bus and tram stops in front of the house, Podbaba train station in 7 minutes on foot and Dejvická metro station in 15 minutes on foot. There are all civic amenities and services - school, kindergarten, shops, restaurants, parks, playgrounds, business and sports center, Royal Park Stromovka, Sarka Valley.

Due to the large quantity of embassies, big companies, universities and offices in the immediate vicinity, this apartment is also suitable for investment for subsequent rent.

Can be financed by a mortgage, which we handle quickly and conveniently. Do not hesitate to contact us for more information or a personal tour.

 

SOLD

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

Kontaktní formulář