Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Jaselská

Nadstandardně řešený a designově vybavený byt 3+kk, 83, po kompletní rekonstrukci

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Prodej bytu v ulici Jaselská, Praha 6, Dejvice.
Světlý a prostorný byt 3+kk ve druhém patře cihlového domu, s celkovou výměrou 82,6 po kompletní rekonstrukci. Během ní bylo myšleno na každý detail a praktičnost dispozice. V celém bytě je designově řešené vybavení s použitím kvalitních materiálů. Většina plochy je pokryta masivní dubovou podlahou. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel Junkers ve spojení s inteligentním ovládáním Tado.
Prostorný obývací pokoj je orientovaný do klidné ulice lemované stromy. Přes chodbu se nachází kuchyňská linka a technická místnost s pračkou a žebříkovým topením. Samostatná ložnice a dětský pokoj jsou situovány do tichého dvora. Oba pokoje jsou s hlavní částí bytu propojeny chodbou, ve které se nachází i prostorná šatna. Nadstandardně řešená koupelna nabízí vanu i sprchový kout, naproti ní se pak nachází oddělená toaleta. Dostatek úložného prostoru poskytuje nenápadná přístavba nad kuchyní a vestavěné skříně v předsíni. K bytu náleží komora nacházející se na chodbě patra, společný balkon v mezipatře a sklep 3,9 v suterénu domu.
Jedná se o oblíbenou a atraktivní lokalitu s perfektní dopravní dostupností autem i MHD. Zastávka metra, tramvaje a autobusu Hradčanská je jen tři minuty chůze. Vlaková stanice Dejvice je vzdálená necelých pět minut pěšky. V přímém okolí najdete obchody, služby i parky. Královská obora Stromovka je v dosahu do deseti minut.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pošleme virtuální a video prohlídku celého bytu.

 

PRODÁNO.

 

"Superbly designed and designer furnished apartment 3 + kk, 83m², after complete reconstruction
Apartment for sale in Jaselská Street, Prague 6, Dejvice.
Bright and spacious apartment 3 + kk on the second floor of a brick house, with a total area of 82.6 square meters after complete reconstruction. Every detail and practicality of the layout was thought through. The whole apartment is designed with the use of quality materials. Most of the area is covered with a solid oak floor. The apartment is heated by a Junkers gas boiler in conjunction with intelligent Tado control.
The spacious living room faces a quiet tree-lined street. Across the hall is a kitchen and utility room with washing machine and ladder heating. The separate bedroom and children's room are situated in a quiet courtyard. Both rooms are connected to the main part of the apartment by a corridor, in which there is also a spacious dressing room. The above-standard bathroom offers a bath and a shower, opposite it is a separate toilet. Plenty of storage space is provided by an inconspicuous extension above the kitchen and built-in wardrobes in the hall. The apartment has a chamber located in the hallway floor, a common balcony on the mezzanine floor and a cellar of 3.9 square meters in the basement of the house.
It is a popular and attractive location with perfect transport accessibility by car and public transport. The Hradčanská metro, tram and bus stop is just a three-minute walk away. Dejvice Train Station is less than a five-minute walk away. In the immediate vicinity you will find shops, services and parks. The Stromovka Royal Game Reserve is within ten minutes.
Do not hesitate to contact us for more information. We will be happy to send you a virtual and video tour of the entire apartment. "

 

SOLD.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

www.ondrejkucera.com

Kontaktní formulář