Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


BYDLENÍ V CENTRAL PARKU

Slunný a moderní byt 2+kk s terasou a krásným výhledem na Prahu

 

 

 

 

in English below

Popis nemovitosti

Je tomu už přes deset let, co byl dostavěn jeden z nejluxusnějších a největších pražských bytových projektů v Praze. Jmenuje se Central Park Praha a v roce 2010 získal Národní cenu za architekturu. Pokud byste si přáli bydlet v tak jedinečném prostředí, máte unikátní příležitost. Právě je totiž dostupný jeden z bezbariérových bytů v Malešické ulici, který si můžete vybavit dle vlastních představ.

 

V areálu Central Parku na pražském Žižkově jsou byty rozděleny do dvou typů podle jejich lokace. Jeden typ se nachází v řadovkách se strmými zatravněnými střechami a druhý zase ve věžích. Náš nabízený byt je umístěn v jedné z věží na okraji areálu, a to konkrétně v posledním 13. patře, takže se skvělým výhledem na Prahu. Jedná se o dvoupokojový byt s terasou a celkovou výměrou 79,84m², přičemž obývací pokoj má plochu 25,47m² a ložnice 19,31m². Z obývacího pokoje je přístup na terasu o velikosti 17,28m², ze které, kromě výhledu na město, vidíte také přímo do zeleně areálu. Po celém obvodu terasy a bytu jsou elektricky ovládané stínící žaluzie. V každém pokoji je klimatizační jednotka a v interiéru dominuje přírodní materiál, dřevěné lamelové podlahy, velká dřevěná okna a dýhované dveře. K bytové jednotce také náleží sklepní prostor 4,3m² a garážové stání.

 

Tento byt je unikátní právě tím, že se nachází v Central Parku, což přináší několik benefitů. Jedním z nich je neveřejný park, který nabízí různá vyžití. Jeho součástí jsou dvě dětská hřiště, uměle vytvořená jezírka nebo místa určená ke grilování. Do parku je mimo jiné také vidět z terasy bytu. Celý areál domů včetně parku je uzavřen a bezpečně sledován 24hodinovou službou. Správce objektu zajišťuje pro obyvatele služby osobní asistence jako například drobné domácí práce, kontrola bytu v době nepřítomnosti, osobní asistence ohledně pošty, donášky jídla či léků, jednání s úřady, překladatelských služeb a mnoha dalších.

 

Okolní lokalita je velmi atraktivní také z hlediska dopravy MHD i veškerých obchodů a služeb pro každodenní potřebu. Jako příklad mohu uvést Park Parukářka, Vrch Vítkov s inline stezkou až k Hlavnímu nádraží, obchodní centrum Atrium Flora s multikinem, saunové centrum s bazénem, či sportovní centrum s masážemi hned vedle areálu.

 

Pokud máte zájem o prohlídku nebo bližší informace k bytu, neváhejte mě kontaktovat.

 

Ondřej Kučera – osobní realitní makléř

 

cena 10.700.000 Kč vč. provize

Videoprohlídka

3D scan

LIVING IN CENTRAL PARK PRAHA

Sunny and modern 2+kk apartment with a terrace and a beautiful view of Prague

It has been over ten years since one of the most luxurious and largest Prague housing projects was completed in Prague. It is called Central Park Praha and it won the National Award for Architecture in 2010. If you would like to live in such a unique environment, you just have an opportunity. One of the apartments is now available and you can furnish it according to your dreams.

In the Central Park complex in Prague's Žižkov, the apartments are divided into two types according to their location. One type is found in terraced houses with grass roofs and the other in high towers. Our offered apartment is located in one of the towers on the edge of the complex, to be precise it is on the last 13th floor so it has a great view of Prague. The apartment is a two-room apartment with a terrace. The total area of the apartment is 79.84sqm, while the living room has an area of 25.4sqm and the bedroom 19.31sqm. There is access to a terrace of 17.28sqm from the living room. Apart from the great view of the city, you can also see directly into the greenery of the park from the terrace. There are also electronically controlled blinds around the entire perimeter of the terrace and the apartment. The interior itself is dominated by natural materials, wooden slatted floors, large wooden windows, and veneered doors. There is also air-conditioning. The apartment unit also includes a 4.3sqm basement and a parking space in a garage.

This apartment is unique because of its location in Central Park Praha, which brings several benefits. One of them is a non-public park that offers various activities. It includes two children's playgrounds, man-made ponds, and barbecue areas. Besides that, the park can also be seen from the terrace of the apartment. The entire complex of houses, including the park, is closed and safely monitored by a 24-hour service. The building manager provides personal assistance services for the residents, such as small housework, checking the apartment during absence, personal assistance with mail, food or medicine delivery, negotiations with the authorities, translation services, and many others.

The surrounding location is also very attractive in terms of public transport and all shops and services for everyday needs. As an example, I can recommend Parukářka Park, Vrch Vítkov with an cyclo and inline trail to the Main Station of Prague, the Atrium Flora shopping center with a multi-cinema, a sauna center with a swimming pool, or a sports center with massages right next to the area.

If you are interested in a tour or have more details about the apartment, do not hesitate to contact me.

 

Ondřej Kučera - personal real estate broker

Kontakt

 

ondrej.kucera@qara.cz

+420 603 153 446

 

www.OndrejKucera.com

 

www.OsobniRealitniMakler.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF